Perfekcyjnie dopasowany outsourcing IT? Z nami to możliwe.
Wzmocnij swoje projekty IT doświadczonymi ekspertami Connectis
Dziękujemy za przesłanie formularza. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Twoje potrzeby to nasz priorytet

Realizacja projektów na czas, w określonym budżecie i zgodnie z oczekiwaną jakością, podczas gdy otoczenie biznesowe dynamicznie się zmienia. Czy te wyzwania wyglądają znajomo?

Do zabezpieczenia realizacji swoich celów potrzebujesz wsparcia najlepszych ekspertów IT? Szukasz zwinności i elastyczności? Rozumiemy to.

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci pokonać Twoje wyzwania.

Connectis klienci Connectis klienci
Perfekcyjne dopasowanie? Z nami to możliwe.

Potrafimy identyfikować wyzwania w projektach, dzięki czemu efektywnie dopasowujemy rozwiązania wspierające trafny dobór ekspertów.

Nie chodzi tylko o umiejętności techniczne. Dobieramy ekspertów IT, którzy pasują do Twojego zespołu pod względem kompetencji i osobowości, aby zapewnić jak najwyższą wydajność.

Wiemy, że dobra współpraca zaczyna się od dobrego dopasowania.

Connectis klienci Connectis klienci
Jesteśmy Twoim partnerem w biznesie.

Stosujemy indywidualne podejście do każdego projektu, a wszystko zaczyna się od rozmowy.

Wiemy, że głębokie zrozumienie Twojego biznesu buduje zaufanie i długotrwałą współpracę. Dlatego nasz CTO wspiera realizację Twojego projektu.

Dbamy o coś więcej niż najwyższy poziom usług - chcemy dostarczać sukces.

Connectis klienci Connectis klienci
Pomożemy Ci osiągnąć więcej.

Przedstawimy Ci ekspertów najlepiej odpowiadających potrzebom Twoim, Twojego projektu, Twojego zespołu.

Od pierwszego kontaktu, przez dobór i weryfikację ekspertów, po realizację projektu - nieustannie zapewniamy Ci dokładnie to, czego potrzebujesz. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak to osiągnąć.

Eksperci, którym możesz zaufać

Wspieramy projekty realizowane we wszystkich technologiach, nawet tych niszowych. Od Angular, Bash, C, C++, C#, Dart, Django, F#, Go, Java, JavaScript, Kotlin, Node.js, Objective-C, Python, R, React.js, Ruby, Rust, Scala, Swift, TypeScript, Vue.js, po inne. Technologie się rozwijają - my również.

Pracujemy z klientami w obszarach software development, testing, business analysis, project management, BI & data engineering, czy helpdesk support.

Wśród naszych klientów są największe firmy różnych branż - m.in. IT, finansowej, energetycznej, telco, media, e-commerce, retail - z wieloma z nich współpracujemy od lat.

Co sprawia, że jesteśmy dobrym wyborem?

Analiza biznesowa
 • Analitycy biznesowi
 • Analitycy oprogramowania
 • Analitycy procesów
QA i Testy
 • Managerowie QA
 • Testerzy automatyzujący
 • Testerzy manualni
Business Intelligence
 • Security
 • Specjaliści Big Data
Project Management
 • Project Managers
 • Scrum Masters
 • Trenerzy Agile
Development
 • Programiści
 • Specjaliści UI/UX
 • DevOps
Jakość, którą widać.

Współpracując z nami zyskujesz gwarancję wsparcia doświadczonych ekspertów. Skorzystaj z ich kompetencji technicznych, miękkich i biznesowych. W razie potrzeby będą w stanie zapewnić Ci dodatkowe wsparcie - nawet w innym projekcie czy roli.

IT outsourcing dla wielu ogranicza się do dostarczania specjalistów IT. Na tak konkurencyjnym rynku IT to zdecydowanie za mało. W Connectis budujemy i utrzymujemy z nimi silne relacje, które przekładają się na ich zaangażowanie w powierzone projekty.

Dlatego jesteśmy gotowi do podjęcia nawet największych wyzwań IT, niezależnie od ich skali. Czy to nie jest dokładnie to, czego potrzebujesz?

Chcesz osiągnąć więcej?

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach
Dziękujemy za przesłanie formularza. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.