Perfekcyjnie dopasowany outsourcing IT? Z nami to możliwe.
Wzmocnij swoje projekty IT doświadczonymi ekspertami Connectis
Dziękujemy za przesłanie formularza. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Connectis klienci Connectis klienci

Realizacja projektów na czas, w określonym budżecie i zgodnie z oczekiwaną jakością, podczas gdy otoczenie biznesowe dynamicznie się zmienia. Czy te wyzwania wyglądają znajomo?

Do zabezpieczenia realizacji swoich celów potrzebujesz wsparcia najlepszych ekspertów IT? Szukasz zwinności, wydajności i elastyczności? Rozumiemy to. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak to osiągnąć.

Connectis klienci Connectis klienci

Głębokie zrozumienie Twojego biznesu buduje zaufanie i długotrwałą współpracę. Dlatego nasz CTO wesprze Cię w realizacji Twojego projektu, identyfikując wyzwania w projektach.

Przedstawimy Ci ekspertów najlepiej odpowiadających potrzebom Twoim, Twojego projektu, Twojego zespołu. Bo wiemy, że dobra współpraca zaczyna się od dobrego dopasowania.

Dbamy o coś więcej niż najwyższy poziom usług - chcemy dostarczać sukces. Zaufaj naszemu długoletniemu doświadczeniu.

Connectis klienci Connectis klienci
Eksperci, którym możesz zaufać

Wspieramy projekty realizowane we wszystkich technologiach, nawet tych niszowych. Od Angular, Bash, C, C++, C#, Dart, Django, F#, Go, Java, JavaScript, Kotlin, Node.js, Objective-C, Python, R, React.js, Ruby, Rust, Scala, Swift, TypeScript, Vue.js, po inne. Technologie się rozwijają - my również.

Pracujemy z klientami w obszarach software development, testing, business analysis, project management, BI & data engineering, czy helpdesk support.

Wśród naszych klientów są największe firmy różnych branż - m.in. IT, finansowej, energetycznej, telco, media, e-commerce, retail - z wieloma z nich współpracujemy od lat.

Co sprawia, że jesteśmy dobrym wyborem?

Connectis klienci Connectis klienci
Jakość, którą widać.

Współpracując z nami zyskujesz gwarancję wsparcia doświadczonych ekspertów. Skorzystaj z ich kompetencji technicznych, miękkich i biznesowych. W razie potrzeby będą w stanie zapewnić Ci dodatkowe wsparcie - nawet w innym projekcie czy roli.

IT outsourcing dla wielu ogranicza się do dostarczania specjalistów IT. Na tak konkurencyjnym rynku IT to zdecydowanie za mało. W Connectis budujemy i utrzymujemy z nimi silne relacje, które przekładają się na ich zaangażowanie w powierzone projekty.

Dlatego jesteśmy gotowi do podjęcia nawet największych wyzwań IT, niezależnie od ich skali. Czy to nie jest dokładnie to, czego potrzebujesz?

Chcesz osiągnąć więcej?

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach
Dziękujemy za przesłanie formularza. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.