WARSZAWA
Praca hybrydowa
DevOps

DevOps Engineer

Ref: 11252/KR
experience-icon
Doświadczenie Senior

Stack technologiczny

Azure
Podstawowy Średni Mocny
CI/CD
Linux
Docker oraz ECS lub K8s
Ansible

26,000 - 32,000 PLN
+ VAT (B2B)
Przeciągnij & upuść plik tutaj lub przeglądaj

Maks. rozmiar pliku: 5 MB. Dopuszczalne formaty: *.pdf

Klaudia Kunczik

Twoje obowiązki

Wspólnie z naszym globalnym Partnerem, siecią stacji paliw i sklepów spożywczych, poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera DevOps. Nasz Partner specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych z zakresu elektryczności, obejmujących m.in obszar samochodów elektrycznych oraz ich ładowarek. Oferują płatności zbliżeniowe na stacjach, programy lojalnościowe i platformy sprzedażowe oparte na rozwiązaniach chmurowych, takich jak Azure/AWS.

Specjalista dołączy do projektu Next Generation Retail Platform, pełniąc kluczową rolę jako ekspert DevOps w ramach usług Microsoft Azure. Głównym celem jest unifikacja architektury oprogramowania IT, aby mogła ona dostarczać swoje możliwości w dowolnym miejscu, bez ograniczeń lokalizacyjnych. Aktualnie zespół działa w modelu hybrydowym, gdzie jeden dzień w tygodniu przeznaczony jest na pracę stacjonarną w biurze w Warszawie przy Metrze Wilanowska, natomiast pozostałe cztery dni realizowane są w formie pracy zdalnej.

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie usługami chmurowymi MS Azure.
  • Proponowanie, projektowanie i uruchamianie proof of concept nowych rozwiązań.
  • Udział w przygotowywaniu mapy drogowej dla rozwiązań IT w chmurze.
  • Wdrażanie ulepszeń, standaryzacji i automatyzacji dla MS Azure.

Wymagania

  • Zaawansowana wiedza na temat chmury Azure
  • Doświadczenie w konfigurowaniu infrastruktury chmurowej (instancje, bazy danych, klastry, sieciowanie, monitorowanie)
  • Zrozumienie środowisk i procesów CI/CD
  • Umiejętności administracji systemem Linux
  • Zrozumienie zagadnień bezpieczeństwa, sieci, wirtualizacji, równoważenia obciążenia, przechowywania danych i baz danych
  • Doświadczenie w pracy z kontenerami (Docker oraz ECS lub K8s)
  • Doświadczenie w pracy z infrastrukturą jako kodem (IaC) – Terraform
  • Narzędzia automatyzacji/zarządzania konfiguracją (preferowane Ansible)
  • Otwartość na naukę i dzielenie się wiedzą, ciągłe rozwijanie umiejętności osobistych i technicznych
  • Biegła znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie

Oferujemy

  • 5000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • Proces rekrutacyjny przeprowadzany zdalnie
  • Indywidualny opiekun ze strony Connectis
  • Perspektywę długofalowej współpracy

Benefity

benefit-packages

Pakiety dla pracowników i szkolenia

Przy współpracy z nami otrzymujesz pakiet powitalny, medyczny i sportowy oraz udział w szkoleniach i konferencjach

benefit-ambasador

Ambasador
HR

Jesteśmy w elitarnym gronie Ambasadorów HR. Tytułem tym nagrodził nas Instytut Biznesu

benefit-relocate

Pakiet
Relokacyjny

Chcesz pracować stacjonarnie, ale mieszkasz w innym mieście? U nas możesz liczyć na pakiet relokacyjny

benefit-work

Sam wybierasz miejsce pracy

Zdecydowana większość naszych projektów jest realizowana zdalnie. Mamy również możliwość pracy z biura

benefit-awards

Firma nagrodzona licznymi nagrodami

LinkedIn Talent Award, HR Dream Team, Polska Nagroda Innowacyjności to tylko nieliczne spośród nagród które zdobyliśmy podczas ostatnich 5 lat

benefit-community

Tworzymy społeczność pasjonatów IT

Nasza społeczność trzyma się razem. Spotykamy się podczas wspólnych meetup’ów C_tech i wydarzeń dla branży IT

benefit-tech

Dostęp do najnowszych technologii

Każdego dnia spływają do nas innowacyjne projekty wykorzystujące najnowsze technologie i rozwiązania. Z nami masz gwarancję, że w pracy wykorzystasz posiadany skill set

benefit-tech-years

20+ lat wytwarzania technologii

Jesteśmy w branży już od wielu lat i nie zwalniamy tempa! Connectis_ to polska firma z tradycjami i misją. 95% naszych Specjalistów poleciłoby nasze usługi innej firmie

benefit-money

Wypłata zawsze
na czas

Z nami masz gwarancje, że Twoja wypłata zawsze będzie na czas. Dzięki C_cloud bez problemów zarządzisz procesem naszej współpracy

benefit-guardian

Osobisty
Opiekun

Od poczatku współpracy masz pełne wsparcie naszego dedykowanego opiekuna. 98% naszych Specjalistów jest zadowolonych z relacji z opiekunem i uważa, że jest z nimi w stałym kontakcie

benefit-stability

Stabilność
zatrudnienia

Kiedy skończy Ci się projekt, znajdziemy dla Ciebie następny. 85% naszych Specjalistów chce pracować z nami przez najblizszy rok, a 97% poleciłoby pracę z nami swoim znajomym.

benefit-atmosphere

Fantastyczna
atmosfera

99% naszych Specjalistów uważa, że atmosfera panująca w projekcie jest satysfakcjonująca. Dodatkowo dbamy o integrację. imprezy firmowe oraz miłe niespodzianki na specjalne okazje

Connectis HR Specialist

+ VAT (B2B)

Connectis
Connectis

Poleć znajomego i zgarnij 5 000 PLN

Doceniamy naszych specjalistów, ale również doceniamy osoby, które nam ich poleciły. Sądzisz, że Twój znajomy doskonale sprawdziłby się jako część naszego zespołu? Po prostu wyślij mu link do jednej z naszych ofert.

Jeśli zacznie z nami współpracę, możesz zgarnąć 5 000 PLN!

Więcej ofert

Zdalnie
DevOps Engineer - AWS
25,000 - 28,000 PLN
+ VAT (B2B)
WARSZAWA
Hybryda
DevOps Engineer (GCP)
18,000 - 26,500 PLN
+ VAT (B2B)

Zobacz nasz Instagram