350+ senior developerów

którzy stają się siłą napędową projektów naszych Klientów

550+ programistów

przygotowanych do pracy w systemie Team as a Service

z 50 000+ aplikujących do nas

wybieramy 3% kandydatów, w których inwestujemy

Według Europe’s Digital Progress Report w Europie na jednego developera czeka 10 wakatów.

Brakuje 825 000 programistów. Utrwalone schematy pozyskiwania pracowników nie sprawdzają się w takich warunkach. Nasze rozwiązania – Team as a Service i Outsourcing Specjalistów IT – nie są jednak efektem niedawnej burzy mózgów, bo problem pojawił się „teraz”. Wynikają z doświadczenia mierzenia się taką sytuacją już przed wielu laty.

Klient IT. Złożony projekt. Niszowe technologie, szybkie skalowanie. Brakuje programistów do jego realizacji. Brzmi znajomo? Wtedy zaryzykowaliśmy i samodzielnie przygotowaliśmy zespół developerów, wybierając ludzi z potencjałem, inwestując w nich i dopasowując ich kompetencje do określonych potrzeb. To był prototyp C_school, która dzisiaj jest integralną częścią Connectis.

Nasza idea jest prosta: mając ponad 350 specjalistów, managerów, senior developerów i developerów oraz 200 C_schoolersów, nie szukamy kolejnych tam, gdzie ich nie ma. Znajdujemy rokujących programistów, intensywnie ich szkolimy, przygotowujemy i wdrażamy do pracy przy dużych projektach, testujemy wewnętrznie ich kompetencje, a gdy sprawdzimy, że są gotowi, stają się developerami Connectis, C_schoolersami, którzy mogą realizować zadania w ramach naszych modeli współpracy.

Connectis klienci Connectis klienci

Nasi Klienci korzystają ze sprawdzonej w Connectis metody rozwiązywania problemów na granicy project managementu, programowania oraz budowania zespołów. Doceniają fakt, że działa ona nie tylko na korzyść ich biznesu, ale pozwala na wspieranie wchodzących na rynek programistów.

Gdy młodemu człowiekowi, marzącemu o międzynarodowych projektach programistycznych, ktoś z branży powiedziałby „wierzę w Ciebie i chcę w Ciebie zainwestować”, rozwinąłby mu skrzydła. Kiedy odnajdujemy talenty, codziennie potem widzimy, jak to docenienie potencjału wpływa na ludzi, uwalnia pokłady energii, pozwala na budowanie kompetencji i przekłada się na niesamowite zaangażowanie w projekty.

Przed Tobą decyzja, jak zostanie skompletowany team do Twojego kolejnego projektu. Możesz sprawdzić nasze rozwiązania w akcji, jak IKEA, BMW i PKO.

Tworzymy unikalną społeczność
Uznanie branży

Satysfakcja z zakończonych w terminie projektów i zadowolenie naszych Klientów to najlepsze nagrody. Ale z tych wyróżnień też się bardzo cieszymy, szczególnie z docenienia naszych rozwiązań przez branżę IT.