Nasza idea jest prosta — pobudzamy i rozwijamy potencjał ludzi i firm.

Dzięki realizowanym projektom przygotowujemy programistów do rozwiązywania największych wyzwań, przed jakimi stoją nasi partnerzy biznesowi, na całym świecie.

Nasze centra technologiczne zapewniają współpracę z liderami technologicznymi, a inicjatywy takie jak C_school gwarantują wsparcie finansowe i mentoring setkom nowych developerów każdego miesiąca. W ten sposób tworzymy nowe generacje zespołów, unikatowe na skalę regionu.

Connectis klienci Connectis klienci
Metoda Connectis

Metoda Connectis pozytywnie wpływa na życie utalentowanych osób, które dzięki rozwojowi kompetencji technologicznych wzmacniają otaczające ich środowisko. Wprowadzamy je w świat IT i rozwijamy ich kariery. Tworzymy unikalną społeczność, co umożliwia nam wymianę doświadczeń i wiedzy w sieci wieluset specjalistów IT, stwarzając ludziom warunki do rozwoju, podnosząc potencjał i jakość życia.

Łącząc cele i potrzeby naszych partnerów z kompetencjami i aspiracjami specjalistów – budujemy wykwalifikowane zespoły przyszłości. Dla developerów oznacza to rozwój i satysfakcję, pasję i zaspokojenie potrzeb. Dla klientów – pewność, jakość i efektywność w realizacji projektu, czyli sukces w biznesie.

Budujemy dedykowane zespoły IT, bo wierzymy w potencjał i sukces naszych developerów.

Sukces, który zaczyna się od najlepszych ludzi na właściwym miejscu. Dajemy możliwość rozpoczęcia pracy w branży IT osobom, które mają potencjał, żeby zostać programistami. W szybkim czasie uczymy technologii wykorzystywanych na rynku lub u Klienta, a także umożliwiamy zdobycie dwóch lat doświadczenia w projektach.

W pojedynkę nie zmienia się świata, nie realizuje się też efektywnie projektów IT

W obu modelach współpracy, Outsourcing Specjalistów IT i Team as a Service, koncentrujemy się na łączeniu sił – sukces zależy od zespołu. Gdy kompetencje twarde i miękkie są wzmocnione tym nastawieniem, przejście od fazy chaosu do harmonijnego kształtu projektu przebiega sprawnie

C_cafe
Wyjazd do Barcelony
Biuro w Warszawie
Rozwój to ciągła zmiana przyzwyczajeń

Mamy siłę i odwagę, by to robić na co dzień. Od ponad 15 lat. Szukasz nowych rozwiązań, więc i Ty cenisz biznesową energię napędzającą wzrost.

Skuteczność

Cele zapisujemy nie po to, by o nich pamiętać, a po to, by je realizować. Gdy nasi programiści zaczynają pracę nad Twoim projektem, stają się Twoim zespołem, skoncentrowanym na zadaniach, które wyznaczyłeś.

Motywacja

Dbamy o to, by praca w Connectis utrwalała pasję programowania, aby nasi developerzy rozwijali się i czuli, że to, co robią, ma sens. Doza satysfakcji jest kluczowa. Wysokie kompetencje i zaangażowanie przekładają się na efekty.