Poleć znajomego
i zgarnij 2000zł
Praca jako opiekun wyspy brzmi fajnie, ale…
…nie daje satysfakcji. Codzienne rozłupywanie kokosów jest trochę jak utknięcie w utrzymaniu projektu, bez szans na rozwój. Jeśli szukasz pracy, w której masz realny wpływ – Twój udział „robi różnicę”, w której masz coraz to nowe cele, w której się nie zaklinujesz, Connectis jest dobrym miejscem dla Ciebie.

Rozumiemy technologię i dlatego jesteśmy menedżerem Twojej kariery.
Jest z nami 550 ekspertów IT

550 ekspertów IT. Co sprawia, że codziennie czują satysfakcję? To, że działają u nas w innym modelu niż w innych firmach technologicznych.

To nie projekt „wchodzi na nasz pokład”, ale my „wyruszamy na pokład klienta”, by zrealizować projekt. Czasami w pojedynkę (Outsourcing Specjalistów IT), a czasami jako cały team (Team as a Service). Poza tym, zgodnie z metodą Connectis, możesz podjąć misję specjalną w C_school i jako nasz senior developer sprawdzić się w roli trenera innych utalentowanych programistów.

Ania, Senior Java Developer

“Pracuję w Connectis od ponad 3 lat. W żadnej innej firmie nie czułam się tak doceniona. Mogę mieć swoje pomysły, rozwijać moje pasje. Wchodząc do Connectis naprawdę czuje się, że dbają o ludzi i ich potrzeby”

Marek, Senior Fullstack Developer

“To jedyna firma, w której moich przełożonych bardziej niż kod, który napiszę, interesują moje potrzeby. Rok temu poczułem brak motywacji do pracy, potrzebowałem czegoś więcej. Connectis zaoferowało mi zostanie trenerem w C_school i nie ma pracy, z której byłbym bardziej zadowolony.”

Krzysztof, Java Developer

“To, co od razu mocno mnie uderzyło, to ludzie. Wszyscy są niesamowitymi specjalistami, od każdej osoby w moim zespole tyle się już nauczyłem. Poza tym, nie ma głupich pomysłów. Czuję, że w Connectis moje inicjatywy i propozycje są doceniane, a nie z góry odrzucane.”

Maciej, Trener C_school

“Uczę w C_school programowania w Javie. Wydaje mi się, że zawsze potrzebowałem robić coś więcej i to właśnie daje mi C_school. Pracując z uczestnikami programu da się wyczuć ich zaangażowanie i pasję, to motywuje mnie do pracy i daje niesamowitą satysfakcję!”

Kamil, IT & Project Delivery Director

“w Connectis nauczyłem się pracować zdalnie i zarządzać rozproszonymi zespołami IT. To właśnie tutaj wszedłem na seniorski poziom mojej kariery. To, co pomogło mi najbardziej, to duże zaufanie do mnie ze strony reszty zespołu i moich przełożonych. Wiedziałem, że mogę popełniać błędy i uczyć się na nich.”

Damian, IT Infrastructure Manager

“w Connectis bardzo dobrze się pracuje. Po prostu. Wszyscy jesteśmy dużą, zgraną rodziną i zawsze możemy na sobie polegać. Moim zdaniem to właśnie ludzie decydują o jakości firmy, a moi współpracownicy w Connectis to super zespół.”

Patryk, Frontend Developer

“Nauczyłem się jak tworzyć aplikacje, które są nie tylko funkcjonalne z perspektywy użytkownika, ale wnoszą też wartość biznesową. Connectis otworzyło mnie na inną perspektywę, o której wcześniej nie myślałem.”

Robert, .NET Developer

“Pracuję nad tym, co mnie interesuje. Praca dla różnych partnerów Connectis pozwala mi spróbować różnych rzeczy i poznać nowe branże. Podoba mi się też, że zwraca się uwagę na to, czy dany projekt mi się osobiście podoba. Nie muszę pracować nad czymś, co mnie nie ciekawi.”

Marta, Tester Automatyzujący

“w Connectis wszystko jest dla mnie przejrzyste. Nie czuję się oszukiwana i zawsze jestem informowana o wszelkich zmianach. Cały zespół komunikuje się otwarcie i nie zdarzyło się, żeby ktoś celowo przekazał mi nieprawdziwą informację. Uważam, że to właśnie transparentna komunikacja jest najważniejsza w naszej pracy.”

Ola, Frontend Developer

“Lubię tu pracować, bo czuję się swobodnie. Nie muszę siedzieć przy biurku, mogę pracować w naszej firmowej kawiarni. Do pracy mogę przyjść ubrana jak chcę. Firma docenia moją pracę, a nie skupia się na tym, w jaki sposób ją wykonuję i gdzie to robię. Sama decyduję o moich zadaniach.”

Zapytaliśmy programistów, co wpływa na decyzję o zmianie pracy...

Wskazali oni, że nie chodzi o pieniądze, a o… zaklinowanie. Gdy projekt przechodzi w tryb utrzymania, wykonują pracę poniżej swoich kwalifikacji. W typowej firmie technologicznej jest to problem trudny do rozwiązania ze względu na strukturę, ale u nas się nie zdarza, bo działamy w innym modelu. W Connectis możesz prowadzić projekt jako team leader, product owner lub project manager, a dodatkowo możesz być również trenerem w C_school.

C_school jest ważną częścią Connectis – to nasz program szkolenia programistów, w którym, jeśli zechcesz, będziesz mieć swój udział. Skuteczna realizacja projektu daje satysfakcję, ale danie komuś mocy tworzenia, wykształcenie dobrego programisty – jest jak zdobycie Mount Everest.

Duże znaczenie ma też fakt, że nasze usługi – Outsourcing Specjalistów IT i Team as a Service – nie zamykają projektu Klienta w murach naszej firmy, a sprawiają, że to my „wychodzimy do niego”. Twoja rola zawsze jest dopasowana do Twoich kompetencji tak, byś mógł się rozwijać.

Connectis klienci Connectis klienci
Wybierz ścieżkę rozwoju odpowiednią dla siebie

w której roli się widzisz? Wolisz wyruszać na misje jako specjalista IT lub członek zespołu C_team czy chcesz pomóc początkującym programistom wejść na wyższy poziom? z chęcią z Tobą o tym porozmawiamy.

Znajdziesz tu coś dla siebie

Piszemy nie tylko kod. Przygotowujemy raporty branżowe, a także artykuły, które pokazują nasze spojrzenie na ważne w Twojej i naszej pracy kwestie. C_blog to świetne miejsce do dzielenia się doświadczeniem i opiniami. Liczymy też na Twoje!