Zdalnie
Frontend

Frontend Developer (Angular)

Ref: 11255/KK
experience-icon
Doświadczenie Senior

Stack technologiczny

Angular
Podstawowy Średni Mocny
AngularJS
TypeScript
RxJS
NgRX

25,000 - 28,000 PLN
+ VAT (B2B)
Przeciągnij & upuść plik tutaj lub przeglądaj

Maks. rozmiar pliku: 5 MB. Dopuszczalne formaty: *.pdf

Klaudia Kunczik

Twoje obowiązki

Wspólnie z naszym Partnerem, pionierem w branży finansowej, poszukujemy specjalisty na stanowisko Frontend Developer (Angular). Nasz Partner to ceniony lider, zajmujący kluczową pozycję w sektorze finansów. Jego dominująca rola w dziedzinie innowacji i zaawansowanych rozwiązań technologicznych sprawia, że intensywnie inwestuje w rozwój nowoczesnych platform bankowości elektronicznej, digitalizację systemów bankowych oraz kreowanie aplikacji webowych i mobilnych, ze szczególnym naciskiem na obsługę klientów korporacyjnych.

Twoje obowiązki:

  • Współpraca przy utrzymywaniu standardów technologicznych, doskonalenie narzędzi i praktyk pracy zespołu
  • Projektowanie i tworzenie interfejsu użytkownika aplikacji webowych udostępnianych w intranecie
  • Tworzenie oprogramowania z zakresu rozwiązań w obszarze bankowości korporacyjnej
  • Współpraca z analitykami, klientem biznesowym i innymi zespołami technicznymi

Wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie komercyjne na stanowisku Frontend
  • Bardzo dobra znajomość Angular, AngularJS, TypeScript, RxJS, NgRX
  • Znajomość zagadnień z obszaru technik wytwórczych typu CI/CD
  • Dobra znajomość Jira, Confluence

Oferujemy

  • Spotkania integracyjne i możliwość uczestnictwa w meetupach technologicznych
  • Indywidualnego Opiekuna który zajmie się sprawami kadrowo/HR-owymi
  • 5000PLN za polecenie Specjalisty do któregokolwiek z naszych projektów
  • Bliską współpracę z doświadczonym zespołem Programistów, Testerów
  • Długofalową współpracę w dużej firmie o stabilnej strukturze
  • Proces rekrutacyjny prowadzony w pełni zdalnie
  • Elastyczność w przypadku chęci zmiany projektu
  • Długofalową współpracę

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Benefity

benefit-packages

Pakiety dla pracowników i szkolenia

Przy współpracy z nami otrzymujesz pakiet powitalny, medyczny i sportowy oraz udział w szkoleniach i konferencjach

benefit-ambasador

Ambasador
HR

Jesteśmy w elitarnym gronie Ambasadorów HR. Tytułem tym nagrodził nas Instytut Biznesu

benefit-relocate

Pakiet
Relokacyjny

Chcesz pracować stacjonarnie, ale mieszkasz w innym mieście? U nas możesz liczyć na pakiet relokacyjny

benefit-work

Sam wybierasz miejsce pracy

Zdecydowana większość naszych projektów jest realizowana zdalnie. Mamy również możliwość pracy z biura

benefit-awards

Firma nagrodzona licznymi nagrodami

LinkedIn Talent Award, HR Dream Team, Polska Nagroda Innowacyjności to tylko nieliczne spośród nagród które zdobyliśmy podczas ostatnich 5 lat

benefit-community

Tworzymy społeczność pasjonatów IT

Nasza społeczność trzyma się razem. Spotykamy się podczas wspólnych meetup’ów C_tech i wydarzeń dla branży IT

benefit-tech

Dostęp do najnowszych technologii

Każdego dnia spływają do nas innowacyjne projekty wykorzystujące najnowsze technologie i rozwiązania. Z nami masz gwarancję, że w pracy wykorzystasz posiadany skill set

benefit-tech-years

20+ lat wytwarzania technologii

Jesteśmy w branży już od wielu lat i nie zwalniamy tempa! Connectis_ to polska firma z tradycjami i misją. 95% naszych Specjalistów poleciłoby nasze usługi innej firmie

benefit-money

Wypłata zawsze
na czas

Z nami masz gwarancje, że Twoja wypłata zawsze będzie na czas. Dzięki C_cloud bez problemów zarządzisz procesem naszej współpracy

benefit-guardian

Osobisty
Opiekun

Od poczatku współpracy masz pełne wsparcie naszego dedykowanego opiekuna. 98% naszych Specjalistów jest zadowolonych z relacji z opiekunem i uważa, że jest z nimi w stałym kontakcie

benefit-stability

Stabilność
zatrudnienia

Kiedy skończy Ci się projekt, znajdziemy dla Ciebie następny. 85% naszych Specjalistów chce pracować z nami przez najblizszy rok, a 97% poleciłoby pracę z nami swoim znajomym.

benefit-atmosphere

Fantastyczna
atmosfera

99% naszych Specjalistów uważa, że atmosfera panująca w projekcie jest satysfakcjonująca. Dodatkowo dbamy o integrację. imprezy firmowe oraz miłe niespodzianki na specjalne okazje

Connectis HR Specialist

+ VAT (B2B)

Connectis
Connectis

Poleć znajomego i zgarnij 5 000 PLN

Doceniamy naszych specjalistów, ale również doceniamy osoby, które nam ich poleciły. Sądzisz, że Twój znajomy doskonale sprawdziłby się jako część naszego zespołu? Po prostu wyślij mu link do jednej z naszych ofert.

Jeśli zacznie z nami współpracę, możesz zgarnąć 5 000 PLN!

Zobacz nasz Instagram