Lokalizacja
Wszystkie miasta
WARSZAWA
Szczecin/zdalnie
Kraków/Rzeszów/Tarnów
Gdynia/zdalnie
Warszawa/Łódź/praca hybrydowa
Toruń/Warszawa/Poznań/Zdalnie
Częściowo zdalnie
Remote
Wrocław/Poznań/zdalnie
Warszawa/Poznań
zdalnie/ Warszawa/ Wrocław/Katowice/ Gdańsk
Wrocław/Warszawa/Poznań
Łódzkie/zdalnie
Warszawa/Łódź
Szczecin
Wrocław/remote
Warszawa/Wrocław/zdalnie
Młochów
Toruń/Zdalnie
Wrocław/Rzeszów/zdalnie
Remotely
Gdańsk/zdalnie
Sopot/zdalnie
Wrocław/Poznań
Praca hybrydowa
Sopot
praca hybrydowa z biurem w Warszawie
Kolonia, Niemcy
hybryda Warszawa/Poznań
Warszawa/Hybryda
Hybrid
Zdalnie, Warszawa, Łódź, Poznań, Wrocław
Warszawa/Poznań/Wrocław
okazjonalne wizyty w Łodzi
możliwość wizyt w biurze w Warszawie
Istanbul, Turkey
Tychy
stacjonarnie Rijad (Arabia Saudyjska)
Kielce
Rijad (Arabia Saudyjska
Białystok
Grodzisk Mazowiecki
Monachium
Mysłowice
Hybryda
Mszczonów
Вроцлав
Віддалено
Gliwice
Katowice/Warszawa
Warszawa/Katowice
Wrocław, Bydgoszcz i Piła
TORUŃ
Bydgoszcz
Zdalnie/Katowice
remotely/Katowice/Gliwice
Łódź/ Warszawa
Lodz/remotely
Łódzkie
Stryków
Kraków, Warszawa, Rzeszów
Gdańsk/ Warszawa/ Wrocław/ Piła/ Bydgoszcz
WARSZAWA/GDAŃSK
POZNAŃ
Wrocław/ Gdańsk
Zdalnie
KATOWICE LUB ZDALNIE
ŚLĄSK LUB ZDALNIE
GDAŃSK
TRÓJMIASTO
RZESZÓW
KRAKÓW
KATOWICE
ŁÓDŹ
WROCŁAW
Warszawa/zdalnie
Mazovian or Silesian
Warszawa/Katowice/Zdalnie
Wroclaw/Remotely
Wrocław/Warszawa
Zdalnie/cała Polska
Warszawa/Poznań/Zdalnie
Warsaw/partialy remote
Katowice, Gliwice/zdalnie
Wrocław/zdalnie
Katowice/Gliwice
Polkowice/zdalnie
Poznań/zdalnie
Katowice/ częściowo zdalnie
Remote/Katowice/Gliwice
Bydgoszcz/Gdańsk
Warszawa lub zdalnie
Warsaw / Remote
Remotely / Warsaw
Gliwice/Zdalnie
Warsaw/remotely
Katowice/Zdalnie
Poznań/Wrocław
ZDALNIE/Wrocław
ZDALNIE/Warszawa
ZDALNIE/Bydgoszcz
Nowy Sącz
Filtruj
Lokalizacja
Doświadczenie
Wynagrodzenie
Praca w środowisku międzynarodowym

Aktualne projekty. Wybierz swój.

Technologie
Wszystkie
Java
.NET
Qlick
UX/UI
Big Data
iOS
Android
Erlang
Data Lake
Azure
JavaScript
C#
PHP
Python
NodeJS
Ruby on Rails
Angular
React
Vue
C++
Other
Pokaż więcej Ukryj
Obszary
Wszystkie
Fullstack
Frontend
Backend
Bazy danych (Database)
QA/Tester
PM/PMO
UX/UI
DevOps
Mobile (Android/iOS)
BI (Business Inteligence)
Wsparcie IT/Helpdesk
Analyst
SAP
Security
Administrator
Other
Pokaż więcej Ukryj
Nowa oferta
Zdalnie
Analyst
14 wyświetleń
Data Analyst
Data Analyst
Analyst
14,000 - 17,500 PLN
+ VAT (B2B)
Wspólnie z naszym Partnerem, liderem w transformacji cyfrowej w branży finansowej, poszukujemy wysoce wykwalifikowanej osoby na stanowisko Data Analyst. Nasz Partner wyróżnia się innowacyjnym podejściem do świadczenia usług finansowych, wykorzystując zaawansowane technologie, responsywne aplikacje i systemy, oraz konsekwentnie stosując mikroserwisy i najlepsze praktyki wytwarzania oprogramowania.   Dołącz do obszaru wsparcia Departamentu Ryzyka Finansowego. Twoja praca będzie obejmować realizację projektów oraz przebudowę procesów w obszarze ryzyka. Będziesz analizować obecne i projektować nowe procesy, metodyki oraz narzędzia, a także przeprowadzać analizy biznesowe sytuacji Banku w odpowiedzi na zmiany regulacyjne i rynkowe.   👨‍💻 ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Reakcja na zmiany regulacyjne i rynkowe oraz realizacja inicjatyw strategicznych Banku, Analiza i projektowanie procesów, metodyk i narzędzi w obszarze ryzyka, Tworzenie zwięzłej i przejrzystej dokumentacji projektowej, Przeprowadzanie analiz biznesowych sytuacji Banku. Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Data Analyst, Doświadczenie w zakresie inżynierii danych (projektowanie, analiza, wdrażanie struktur i procesów bazodanowych), Podstawowa znajomość SQL oraz języków programowania wysokiego poziomu (np. Python, SAS, R), Doświadczenie projektowe w branży finansowej lub bankowości – must have! Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, krytyczne myślenie i pomysłowość, Biegła znajomość języka angielskiego.
Nowa oferta
WARSZAWA
Praca hybrydowa
DevOps
10 wyświetleń
DevOps Engineer
DevOps Engineer
DevOps
Do negocjacji
Wynagrodzenie
#AWS
#Ansible
#Docker
#K8s
Wspólnie z naszym Partnerem poszukujemy DevOps Engineera z doświadczeniem w pracy z chmurą AWS. Nasz Partner to globalna sieć stacji paliw, która aktywnie uczestniczy w rewolucji rynku e-mobilności w Europie i poza nią. Dodatkowo oferuje płatności zbliżeniowe na stacjach, programy lojalnościowe, które są wykorzystywane przez duże organizacje, takie jak porty lotnicze, oraz wysokiej klasy platformy sprzedażowe oparte na rozwiązaniach chmurowych, takich jak Azure/AWS.     👨‍💻ZAKRES OBOWIĄZKÓW:   Ścisła współpraca z zespołami deweloperskimi, QA i bezpieczeństwa w celu zapewnienia spójności i efektywności procesów, Bieżące wsparcie i rozwiązywanie problemów związanych z infrastrukturą chmurową, Projektowanie, implementacja i zarządzanie procesami wdrożeniowymi, Zarządzanie konfiguracją systemów i aplikacji. Minimum 5 lat komercyjnego doświadczenia na stanowisku DevOps Engineer lub podobnej roli, Znajomość narzędzi do automatyzacji/zarządzania konfiguracją (preferowane Ansible), Doświadczenie w pracy z kontenerami (Docker i klastry: ECS lub K8s), Doświadczenie z infrastrukturą jako kodem (IaC) – Terraform, Umiejętność administrowania systemem Linux, Zaawansowana znajomość chmury AWS, Zrozumienie procesów i środowisk CI/CD, Płynna znajomość języka angielskiego.     Mile widziane: Zrozumienie kultury, praktyk i narzędzi DevSecOps (np. GitHub, GitHub Actions, Jenkins, Git, Checkmarx), Doświadczenie ze scentralizowanymi rozwiązaniami logowania (ELK Stack, Grafana), Praktyczna znajomość jednego z języków skryptowych (np. Bash, Python, Groovy).
Nowa oferta
WARSZAWA
Praca hybrydowa
Frontend
16 wyświetleń
Frontend Developer React
Frontend Developer React
Frontend
19,500 - 22,500 PLN
+ VAT (B2B)
#React
#TypeScript
#HTML
#Next.js
Wspólnie z naszym Partnerem, liderem w branży telekomunikacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Frontend Developer ze znajomością frameworka React. Nasz Partner to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w kulturze DevOps i metodyce SCRUM. Specjalizuje się w projektach wykorzystujących zarówno rozwiązania on-premise, takie jak Kubernetes, jak i rozwiązania chmurowe, głównie na platformie GCP.     Dołącz do projektu, którego celem jest rozwój i utrzymanie systemów odpowiedzialnych za procesy sprzedażowe oraz aplikację mobilną dla klientów indywidualnych i biznesowych. Projekt obejmuje system commerce SAP Hybris, chmurę mikroserwisów sprzedażowych oraz systemy towarzyszące: weryfikację kredytową i tożsamości.       👨‍💻 ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Tworzenie i rozwijanie aplikacji webowych z wykorzystaniem technologii React oraz TypeScript, Współpraca z przedstawicielami innych zespołów wytwórczych oraz obszarów biznesowych, Rozwój systemu commerce SAP Hybris oraz chmury Mikroserwisów sprzedażowych (K8S), Współuczestnictwo w budowaniu kierunków rozwoju architektury ekosystemu, Przeprowadzanie testów jednostkowych. Minimum 4 lata doświadczenia w realizacji projektów komercyjnych na stanowisku Frontend Developer, Bardzo dobra znajomość React, TypeScript, HTML, Next.js, Umiejętność przeprowadzania testów jednostkowych, Znajomość GIT lub innych systemów kontroli wersji, Otwartość na przyjazdy do biura w Warszawie, Znajomość języka angielskiego (B1/B2).
Nowa oferta
WARSZAWA
Praca hybrydowa
Other
24 wyświetleń
Konsultant ERP
Konsultant ERP
Other
12,000 - 15,000 PLN
+ VAT (B2B)
#podobne
#NAV
#Central
#enova365
Nasz Partner to czołowy innowator w dziedzinie zrównoważonego rolnictwa i produkcji żywności. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii i innowacyjnych technik rolniczych, nieustannie dąży do optymalizacji procesów produkcyjnych, minimalizując jednocześnie wpływ na środowisko. W związku z rozbudową zespołu Business Applications poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Konsultanta ERP, który będzie zapewniać wsparcie techniczne dla wewnętrznych klientów organizacji. PRACA HYBRYDOWA (około godzina drogi od Warszawy, częstotliwość do ustalenia w zależności od sezonu)     Zakres obowiązków: Analiza wymagań, identyfikacja obszarów do usprawnienia i projektowanie odpowiednich rozwiązań systemowych Dopasowywanie oprogramowania ERP do specyficznych potrzeb klienta, uwzględniając różne moduły systemu Pomoc we wdrożeniu ERP, szkolenie użytkowników i rozwiązywanie problemów związanych z systemem Opracowywanie dokumentacji technicznej oraz dostarczanie raportów związanych z wdrożeniem Udzielanie wsparcia klientom w razie problemów z systemem   Minimum 3 lata komercyjnego doświadczenia na stanowisku Konsultanta ERP lub podobnym Bardzo dobra znajomość systemów ERP – najlepiej Comarch ERP XL lub podobnego: Dynamics NAV/365 Business Central/enova365) Komunikatywność, umiejętność i sprawność w porozumiewaniu się z biznesem Znajomość procesów biznesowych i wysoki poziom kompetencji analitycznych
Nowa oferta
WARSZAWA
Praca hybrydowa
Other
15 wyświetleń
IT Architekt React, Java + Headless
IT Architekt React, Java + Headless
Other
25,000 - 29,000 PLN
+ VAT (B2B)
Wspólnie z naszym Partnerem liderem w branży telekomunikacyjnej poszukujemy osoby na stanowisko Architekta z biegłą znajomością Java, React oraz Headless CMS. Nasz Partner to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w kulturze DevOps i metodyce SCRUM. Specjalizuje się w projektach wykorzystujących zarówno rozwiązania on-premise, takie jak Kubernetes, jak i rozwiązania chmurowe, głównie na platformie GCP. Projekty opierają się na architekturze mikroserwisów, a jakość kodu oraz ciągłość procesów są kluczowe, biorąc pod uwagę miliony użytkowników korzystających na co dzień z ich rozwiązań.   Prace zaplanowane są na lipiec, dlatego poszukujemy osób dostępnych OD ZARAZ lub maksymalnie z 2-TYGODNIOWYM OKRESEM WYPOWIEDZENIA!   👨💻 ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Dbanie o spójność architektury oraz regularna weryfikacja i aktualizacja dokumentacji architektonicznej, Analiza i optymalizacja istniejących rozwiązań pod kątem wydajności, bezpieczeństwa i niezawodności, Ocena i rekomendacja najnowszych technologii i narzędzi wspierających rozwój platformy, Współpraca z obszarem Sprzedaży przy ustalaniu kierunku rozwoju platformy Online, Projektowanie architektury kanałów zdalnych platformy Online, Wybór narzędzi i rozwiązań architektonicznych. Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, Doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań Headless commerce oraz Headless CMS, Znajomość stacku technologicznego: React, Java, Spring Boot, Kafka oraz PostgreSQL, Doświadczenie w projektowaniu architektury EDA Znajomość zagadnień zakresu bezpieczeństwa     Mile widziane: Doświadczenie w pracy z maszynami stanowymi (Netflix Conductor / AWS Step Functions / Azure Logic Apps / Apache Airflow) Znajomość standardów TM Forum oraz platformy GCP, Doświadczenie w branży Telco.
Zdalnie
Backend
30 wyświetleń
Remote Python Developer
Remote Python Developer
Backend
18,000 - 21,000 PLN
+ VAT (B2B)
#FastAPI
#Pydantic
#Docker
#Azure
Remote Python Developer Wspólnie z naszym pPartnerem, liderem rynku convenience store, poszukujemy doświadczonego Python Developera do zespołu e-commerce. Dołącz do projektu i twórz innowacyjne rozwiązania, takie jak sklepy bezobsługowe, płatności bezdotykowe, identyfikacja produktów oraz zarządzanie gospodarką magazyn!     👨💻 ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Współpraca z inżynierami i menedżerami produktu przy projektowaniu i wdrażaniu nowych funkcji, Monitorowanie wydajności aplikacji, optymalizacja kodu oraz debugowanie, Tworzenie i utrzymywanie kluczowych aplikacji webowych i backendowych, Utrzymywanie wysokich standardów kodu oraz dbanie o jakość rozwiązań, Mentorowanie innych programistów i uczestnictwo w przeglądach kodu, Rozwiązywanie złożonych problemów biznesowych za pomocą Pythona. Minimum 3-letnie doświadczenie w programowaniu Python oraz znajomość FastAPI i biblioteki Pydantic, Znajomość Docker, Docker Compose i multistage builds oraz doświadczenie z CI/CD, Znajomość platformy Azure, w tym kolejek, Azure Functions i Application Insights, Doświadczenie z bazami danych (relacyjnymi i NoSQL) oraz systemami kolejkowymi, Umiejętność pisania i wykonywania testów jednostkowych (Pytest, Mock), Znajomość języka angielskiego (min. B2).   Mile widziane: Umiejętność analizowania kodu za pomocą narzędzi (Flake8, Bandit), Doświadczenie z Kubernetes oraz AWS.
Zdalnie
SAP
46 wyświetleń
Developer ABAP
Developer ABAP
SAP
Do negocjacji
Wynagrodzenie
Wspólnie z naszym Partnerem, liderem w branży AGD, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko ABAP Developer. Nasz Partner to wiodący globalny producent urządzeń gospodarstwa domowego z siedzibą w Szwecji. Firma znana jest z innowacyjnych produktów i rozwiązań, które poprawiają jakość życia klientów na całym świecie. Firma jest zaangażowana w zrównoważony rozwój i innowacje, koncentrując się na tworzeniu produktów, które są zarówno efektywne energetycznie, jak i przyjazne dla środowiska.   Dołącz do zespołu developerskiego który będzie odpowiedzialny za rozwój i wsparcie technologii SAP MDG, implementację przepływów pracy oraz wsparcie techniczne.     👨‍💻 ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Paktyczne wdrażanie i rozwijanie technologii SAP MDG, szczególnie w kontekście MDG-C (Customer), MDG-S (Supplier), MDG-M (Material) oraz konsolidacji MDG, Konfiguracja oraz rozszerzanie przepływów pracy w MDG w celu automatyzacji procesów walidacji danych, zatwierdzeń oraz zarządzania zmianami, Zapewnianie wsparcia technicznego dla systemu SAP MDG, w tym programowanie, debugowanie oraz testowanie aplikacji MDG, Tworzenie i optymalizacja aplikacji SAP z naciskiem na technologie ABAP, ABAP dla Webdynpro oraz SAP Workflow, Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych oraz optymalizacja istniejących rozwiązań, Projektowanie i implementacja zaawansowanych rozwiązań technologicznych w środowisku SAP, Implementacja modeli zarządzania danymi oraz reguł BRF+. Minimum 5 lat  doświadczenia zawodowego na stanowisku Developera ABAP, Praktyczna znajomość technologii SAP MDG oraz specyficznych technologii ABAP dla MDG w kontekście MDG-C, MDG-S, MDG-M oraz konsolidacji MDG, Praktyczne doświadczenie w rozwoju SAP na S/4, MDG, Fiori, ABAP, Workflow, reguł BRF+, usług SOA, BADI / OO ABAP, Umiejętność stosowania przepływów pracy dotyczących danych głównych SAP MDG, modeli zarządzania oraz reguł BRF+, Doświadczenie w konfigurowaniu i rozszerzaniu przepływów pracy MDG z wykorzystaniem SAP Business workflow, Doświadczenie w konfigurowaniu, programowaniu, debugowaniu oraz testowaniu aplikacji MDG.
GDAŃSK
Praca hybrydowa
Administrator
60 wyświetleń
Administrator IT
Administrator IT
Administrator
Do negocjacji
Wynagrodzenie
#CD
#Gitlab
#Docker
Wspólnie z naszym Partnerem, jednym z liderów rynku usług CFM (Car Fleet Management) w Polsce oraz wiodącym dostawcą usług leasingowych, poszukujemy oosby na stanowisko Administratora IT z ambicją na Devops Engineera. Nasz Partner jest pionierem leasingu z pakietem serwisowym dedykowanym małym firmom i konsumentom, znanym również jako wynajem długoterminowy lub abonament.   👨‍💻 ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Instalacja, konfiguracja i konserwacja sprzętu komputerowego, serwerów, sieci i innych urządzeń technologicznych, Konfiguracja, zarządzanie i utrzymanie baz danych, w tym zapewnienie ich bezpieczeństwa i dostępności, Rozwiązywanie problemów z siecią oraz zapewnienie stałego dostępu do zasobów sieciowych, Tworzenie i wdrażanie polityk bezpieczeństwa oraz procedur związanych z ochroną danych, Prowadzenie dokładnej dokumentacji systemów, procedur oraz problemów i ich rozwiązań. Wymagane minimum 2-letnie doświadczenie komercyjne na stanowisku Administrator IT, Znajomość GitLab, konfiguracja repozytoriów, zarządzania pipeline’ami oraz automatyzacja procesów, Wiedza z zakresu cyberbezpieczeństwa– podejmowanie decyzji ws. wdrożeń, Praktyczna znajomość technologii konteneryzacji Docker, Kubernetes, Doświadczenie w pracy z narzędziami CI/CD.   Mile widziane: Znajomość PHP
WARSZAWA
Zdalnie
Bazy danych (Database)
68 wyświetleń
Programista Hurtowni Danych
Programista Hurtowni Danych
Bazy danych (Database)
Do negocjacji
Wynagrodzenie
Wspólnie z naszym Partnerem, największą grupą energetyczną specjalizującą się w produkcji, dystrybucji i sprzedaży energii elektrycznej, poszukujemy osoby na stanowisko Programisty Hurtowni Danych. Nasz Partner skupia się na trzech kluczowych obszarach: rozwoju energetyki odnawialnej – wdrażanie Programu Rozwoju Energetyki Odnawialnej, rozwoju energetyki jądrowej – realizacja Programu Rozwoju Energetyki Jądrowej, oraz modernizacji sieci elektroenergetycznych.     👨‍💻 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:   Utrzymywanie i wspieranie istniejących rozwiązań, zapewnienie ich nieprzerwanego działania oraz reagowanie na ewentualne problemy i zapotrzebowania użytkowników, Aktywna współpraca z deweloperami, analitykami i kierownikami projektów w celu efektywnej implementacji nowych rozwiązań, Analiza wymagań, projektowanie rozwiązań oraz dokumentowanie procesów dla innowacyjnych projektów i usług, Implementacja nowych rozwiązań, integracja danych oraz ciągłe doskonalenie struktury hurtowni danych, Przygotowanie i przeprowadzenie testów systemowych oraz wdrożenie nowych rozwiązań do produkcji. Minimum 3 lat doświadczenia jako Ekspert(ka)/Programista(ka) Hurtowni Danych, SQL – co najmniej 3 lata doświadczenia potwierdzone certyfikatem, SSIS – 2 lata, Wymagane certyfikaty/szkolenia/wiedza oraz bardzo dobra znajomość MS SQL, Doświadczenie w branży energetycznej lub z systemami billingowymi, Znajomość podstaw optymalizacji procesów ETL w ramach SSIS, Znajomość zagadnień Master Data Management (MDM), Doświadczenie w pracy z T-SQL.   Mile widziane: Podstawowa znajomość PowerShell, .Net oraz Enterprise Architect
Zdalnie
PM/PMO
97 wyświetleń
Project Manager
Project Manager
PM/PMO
21,000 - 24,000 PLN
+ VAT (B2B)
Wspólnie z naszym Partnerem, światowym liderem w zakresie IT i sieci, poszukujemy osoby na stanowisko Project Manager. Nasz Partner jest pionierem transformacji cyfrowej poprzez łączenie ludzi, procesów, danych i  rzeczy w celu zwiększenia produktywności i wydajności. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach sieciowych wspierających organizacje w zarządzaniu infrastrukturą IT, bezpieczeństwem i automatyzacją procesów.   Na stanowisku Project Manager będziesz kierować zespołami interdyscyplinarnymi, dostarczając nowe funkcje produktów i ulepszając istniejące rozwiązania. Będziesz odpowiedzialny za zarządzanie projektami od koncepcji po wdrożenie, zapewniając ich realizację na czas, w ramach budżetu i zgodnie z najwyższymi standardami jakości.   🕐 GODZINY PRACY: od 10:00-12:00 do 18:00-20:00 czasu wschodniego, obejmujące USA i Indie,   👉🏼 START: ASAP     👨‍💻 ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Identyfikacja i łagodzenie ryzyka projektu, dostosowywanie planu w razie potrzeby, oraz zapewnienie zgodności z wymogami regulacyjnymi i jakościowymi. Opracowywanie harmonogramów, budżetów i planów zasobów, zapewniając terminową i budżetową realizację projektów. Kierowanie zespołami wielofunkcyjnymi w opracowywaniu i wprowadzaniu na rynek nowych produktów lub ulepszeń. Ułatwianie komunikacji między interesariuszami, informowanie o postępie projektu i potencjalnych problemach. Wdrażanie narzędzi i procesów zarządzania projektami w celu poprawy wydajności.   Ponad 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami, znajomość metodyki Agile/Waterfall oraz narzędzi do zarządzania projektami (np. Microsoft 365), Silne kompetencje komunikacyjne i interpersonalne do pracy z interesariuszami technicznymi i nietechnicznymi, Umiejętności przywódcze w kierowaniu zespołami interdyscyplinarnymi przy realizacji złożonych projektów, Wysokie umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów, podejście oparte na danych, Znajomość wymagań regulacyjnych i jakościowych w rozwoju produktów, Wykształcenie wyższe z inżynierii, biznesu lub pokrewnej dziedziny, Bardzo dobry język angielski (B2/C1).   Mile widziane: Znajomość finansów i branży „od zamówienia do zapłaty” oraz najlepszych praktyk Znajomość wykorzystania AI w narzędziach MS takich jak Word, Excel, PowerPoint Praktyczna znajomość platformy SAP Ariba
Zdalnie
Analyst
105 wyświetleń
Analityk Systemowy
Analityk Systemowy
Analyst
16,000 - 19,000 PLN
+ VAT (B2B)
#Confluence
#XSD
#WebServices
#REST
#SQL
Wspólnie z naszym Partnerem, liderem w branży finansowej, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Analityka Systemowego. Nasz Partner to polski bank detaliczny, którego misją jest zapewnianie Klientom prostych, bezpiecznych usług finansowych w dobrej cenie. Dzięki strategicznemu partnerstwu z Pocztą Polską S.A., oferuje Klientom dostęp do usług finansowych poprzez jedną z najszerszych sieci placówek w Polsce.   Dołącz do zespołu developerskiego pracującego nad budową systemu do wsparcia obsługi rozliczeń oraz zmianą zakresu informacyjnego komunikatów i interfejsów komunikacyjnych.   👨‍💻 ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Przygotowywanie specyfikacji funkcjonalnej, dokumentacji technicznej i biznesowej oraz powykonawczej dla oprogramowania wytwarzanego przez Bank, Kontakt z biznesem w celu zbierania wymagań dotyczących zastosowania sztucznej inteligencji w procesach bankowych, Analizę biznesową i systemową aplikacji oraz procesów realizowanych w Banku lub zamawianych u firm zewnętrznych, Bieżącą współpracę z dostawcami na etapie zamawiania, realizacji i odbioru oprogramowania, Analizę i rozwiązywanie zgłoszeń serwisowych, Koordynację testów. Minimum 4 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Analityka Biznesowego / Systemowego, Doświadczenie w obszarze bankowych systemów rozliczeniowych i integracji pomiędzy systemami, Umiejętność swobodnego czytania dokumentacji technicznej w języku angielskim, Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki informatyczne lub pokrewne, Znajomość analizy systemów informatycznych i dokumentacji wymagań, Znajomość narzędzi analizy biznesowej, takich jak Jira, Confluence, Znajomość technologii XML, XSD, WebServices, SOAP, REST, Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych oraz MS SQL, Doświadczenie w bankowości – must have!   Mile widziane: Znajomość narzędzi SoapUI oraz Redmine Znajomość systemu płatności Sorbnet
WARSZAWA
Praca hybrydowa
SAP
109 wyświetleń
Consultant SAP SD/MM
Consultant SAP SD/MM
SAP
Do negocjacji
Wynagrodzenie
Wspólnie z naszym Partnerem liderem w branży telekomunikacyjnej poszukujemy osoby na stanowisko Consultant SAP SD/MM. Nasz Partner to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w kulturze DevOps i metodyce SCRUM. Specjalizuje się w projektach wykorzystujących zarówno rozwiązania on-premise, takie jak Kubernetes, jak i rozwiązania chmurowe, głównie na platformie GCP. Projekty opierają się na architekturze mikroserwisów, a jakość kodu oraz ciągłość procesów są kluczowe, biorąc pod uwagę miliony użytkowników korzystających na co dzień z ich rozwiązań.   Projekt: W celu zwiększenia odpowiedzialności jednostki, poszukujemy zaangażowanej osoby, która wzmocni zespół realizujący różnorodne projekty w obszarze SAP.   👨‍💻 ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Testowanie nowych funkcjonalności, proponowanie ulepszeń i przygotowanie danych do testowania, Analiza wymagań biznesowych oraz przygotowywanie rozwiązań funkcjonalnych i technicznych, Tworzenie specyfikacji funkcjonalnych, śledzenie postępów i sprintów w module SAP SD i MM, Przygotowywanie prezentacji dla interesariuszy dotyczących proponowanych rozwiązań, Realizacja projektów związanych z dalszym rozwojem oraz utrzymaniem modułów SAP.   Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy z systemem SAP (Moduły SD i MM) Znajomość procesów biznesowych związanych z dystrybucją i sprzedażą, Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów, Wykształcenie związane z informatyką, Dobra znajomość języka angielskiego.   Mile widziane: Udział w projekcie migracji do SAP S/4HANA, Umiejętności programistyczne w ABAP, Certyfikaty związane z SAP SD i MM.
Zdalnie
Analyst
93 wyświetleń
Analityk Systemowy
Analityk Systemowy
Analyst
20,000 - 23,000 PLN
+ VAT (B2B)
#Kafka
#RestAPI
#AML
Wspólnie z naszym Partnerem, liderem w transformacji cyfrowej w branży finansowej, poszukujemy wysoce wykwalifikowanej osoby na stanowisko Analityka Systemowego w obszarze AML(Anti Money Laundering) . Nasz Partner wyróżnia się innowacyjnym podejściem do świadczenia usług finansowych, wykorzystując zaawansowane technologie, responsywne aplikacje i systemy, oraz konsekwentnie stosując mikroserwisy i najlepsze praktyki wytwarzania oprogramowania.   Projekt, trwający od kilku miesięcy, ma na celu stworzenie systemu analizującego dane klientów pod kątem zagrożenia praniem brudnych pieniędzy. System będzie badał historię kredytową, zaległości w płatnościach, zgłoszenia do rejestrów oraz podejrzane transakcje zgłaszane przez banki i instytucje.   👨‍💻 ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Tworzenie szczegółowych specyfikacji technicznych dla programistów, określających funkcjonalności, interfejsy API, formaty danych i inne aspekty techniczne systemu, Ocenianie istniejących systemów, z których dane mają być zintegrowane, identyfikowanie ich mocnych i słabych stron oraz potencjalnych problemów z integracją, Zbieranie i analizowanie szczegółowych wymagań dotyczących funkcjonalności, wydajności, bezpieczeństwa i integracji nowego systemu, Identyfikowanie wszystkich źródeł danych, z których nowy system będzie pobierał i integrował informacje, Tworzenie modeli danych, które reprezentują strukturę i relacje między danymi z różnych źródeł, Współpracowanie z interesariuszami projektu, aby zrozumieć ich potrzeby biznesowe i cele. Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Analityka Systemowego, Bardzo dobra znajomość architektury i działania Apache Kafka, Dobra znajomość obszaru AML i doświadczenie w bankowości, Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, Bardzo dobra znajomość RestAPI.   Mile widziane: Znajomość Ab Initio i doświadczenie w pracy z tą platformą. Doświadczenie w integracji systemów
ŁÓDŹ
Hybryda
PM/PMO
138 wyświetleń
PMO
PMO
PM/PMO
15,000 - 19,000 PLN
+ VAT (B2B)
Wspólnie z naszym Partnerem, wiodącym liderem w sektorze detalicznym, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko PMO do zespołu zajmującego się systemami wspierającymi Zarządzanie Ceną, Artykułami i Dostawcami. Praca głównie będzie polegać na nadzorowaniu portfela projektów, wdrażaniu i utrzymywaniu standardów i metodologii oraz zarządzaniu zmianami.   👨‍💻 ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Tworzenie planu komunikacji dla portfela i jego realizacja, w szczególności organizowanie i prowadzenie spotkań, Współudział w tworzeniu standardów zarządzania projektami oraz weryfikacja ich realizacji w projektach portfela, Wsparcie biznesu w definiowaniu celów, zakresu, korzyści biznesowych i budżetu projektu, Udział w planowaniu zasobów niezbędnych do realizacji projektów, Udział w przygotowywaniu prezentacji projektów dla Zarządu, Współpraca z PM zarządzającymi projektami z portfela, Synchronizacja realizacji projektów w ramach portfela.   Doświadczenie w praktycznym zarządzaniu projektami potwierdzona minimum 3 letnim doświadczeniem na stanowisku PMO, Umiejętność konstruowania budżetu projektowego i portfela, w tym szacowanie kosztów wewnętrznych dla projektów, Doświadczenie w przygotowywaniu zestawień ze stanu realizacji portfela projektów dla różnych szczebli organizacji, Praktyczne doświadczenie w opracowywaniu mechanizmów zarządzania portfelem projektów, Doświadczenie projektowe w sektorze detalicznym (retail) – must have! Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2), Znajomość narzędzi do zarządzania projektami.   Mile widziane: Doświadczenie w pracy jako analityk biznesowy, Znajomość metodyk PMI / PRINCE.
Zdalnie
Analyst
133 wyświetleń
Security Risk Analyst
Security Risk Analyst
Analyst
25,000 - 28,000 PLN
+ VAT (B2B)
Wspólnie z naszym Partnerem, globalną firmą wytwarzającą produkty konsumenckie oraz artykuły przemysłowe poszukujemy specjalisty na stanowisko Security Analyst. Nasz Partner skupia się na linii produktów z własną marką oraz markami prywatnymi obsługujące rynki instytucjonalne i detaliczne na całym świecie.   👨‍💻 ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Zarządzanie ryzykiem technologicznym: Wykonywanie ocen ryzyka i kontroli dla zgodności systemów z politykami, regulacjami i praktykami branżowymi; Rozwój Programu Zarządzania Ryzykiem Bezpieczeństwa Informa cji; Wdrażanie standardów i praktyk bezpieczeństwa, Zarządzanie danymi: Badanie incydentów dotyczących naruszeń danych i propagacji złośliwego oprogramowania; Doskonalenie programu zapobiegania utracie danych, Świadomość i szkolenia dotyczące bezpieczeństwa: Nadzór nad programem świadomości bezpieczeństwa IS, w tym symulacje phishingowe i szkolenia komputerowe, Współpraca z Biurem Rzecznika Generalnego i kierownictwem w celu monitorowania nowych wymogów zgodnościowych, Zapewnienie zgodności z HIPAA i innymi wymogami prawnymi i regulacyjnymi.   Minimum 6 lat pracy w dziale Bezpieczeństwa Informacji lub Technologii Informacyjnej z doświadczeniem w opracowywaniu i testowaniu ram bezpieczeństwa, Umiejętności pisemne i ustne; zdolność prowadzenia dyskusji, prezentowania złożonych pomysłów audytoriom oraz interakcji na wszystkich szczeblach organizacji, Wykształcenie wyższe w dziedzinie technologii (Informatyka, Zarządzanie Informacją, Inżynieria Komputerowa, Bezpieczeństwo Cybernetyczne lub podobne), Praktyczne doświadczenie w ocenie konfiguracji bezpieczeństwa w środowiskach Windows/Mac/Linux, w chmurze Azure oraz bazach danych SQL i Oracle, Silna wiedza i zrozumienie dotyczące projektowania i topologii końcowych punktów, serwerów oraz sieci, Znajomość języka angielskiego (min. B2 / C1).   Mile widziane: Znajomość następujących ram i regulacji: ISO 27001/2, NIST 800-53, NIST CSF, CIS Benchmarks, ISF Standard of Good Practice, HIPAA Privacy Rule and Security Rule, MITRE ATT&CK framework, Doświadczenie z narzędziami GRC takimi jak Netskope, Azure Purview, OneTrust lub podobne
ŁÓDŹ
Praca hybrydowa
Analyst
129 wyświetleń
Business Analyst
Business Analyst
Analyst
12,000 - 18,000 PLN
+ VAT (B2B)
Wspólnie z naszym Partnerem, wiodącym liderem w sektorze detalicznym, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Analityka Biznesowego do zespołu zajmującego się systemami wspierającymi Zarządzanie Ceną, Artykułami i Dostawcami. Praca głównie będzie polegać na analizie wymagań funkcjonalnych nowo powstających rozwiązań oraz analizie powiązań między istniejącymi systemami, z naciskiem na usprawnienia i optymalizację.   👨‍💻 ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Udział w opracowaniu biznesowej koncepcji rozwiązań informatycznych przy uwzględnieniu aspektów integracji z innymi systemami, Zbieranie i analiza wymagań oraz celów biznesowych dotyczących rozwoju systemów zakupowych, Opracowywanie funkcjonalności systemów wspierających realizację celów biznesowych, Modelowanie i optymalizacja procesów związanych z zarządzaniem ceną, Przygotowywanie dokumentacji analitycznej, Ścisła współpraca z zespołem. Minimum 2 lata doświadczenia w analizie i modelowaniu procesów biznesowych, Doświadczenie projektowe w sektorze detalicznym (retail) – must have! Umiejętność prezentacji danych i formułowania wniosków, Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2), Znajomość notacji BPMN i UML   Mile widziane: Znajomość narzędzi takich jak Draw.io i Confluence, Znajomość systemu Azure oraz Kubernetes
WARSZAWA
Hybryda
UX/UI
163 wyświetleń
UX Designer
UX Designer
UX/UI
19,000 - 22,500 PLN
+ VAT (B2B)
Wspólnie z naszym Partnerem, liderem w dziedzinie ubezpieczeń, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko UX Designer. Nasz Partner to największa polska grupa ubezpieczeniowa z silną obecnością na rynkach międzynarodowych, skupiająca się na innowacjach, transformacji cyfrowej i rozwijaniu nowoczesnych rozwiązań ubezpieczeniowych.   Projekt do którego dołączy specjalista ma na celu rozbudowę funkcji zgłoszenia szkody w platformie. Projekt dotyczy platformy która rozbudowuje istniejące zgłoszenie szkód majątkowych, aby w trakcie zgłoszenia zbierać informacje niezbędne do prawidłowej kwalifikacji. Dane te będą analizowane przez modele predykcyjne i kierowane na odpowiednie ścieżki procesów likwidacji.     ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Współpraca z zespołami developerskimi oraz biznesem w celu wypracowania optymalnych ekranów zgłoszenia szkód majątkowych, Przygotowanie szablonów ekranów zgłoszenia zmian w zgłoszeniu szkód, Tworzenie czystych interfejsów webowych i mobilnych, Audyt i optymalizacja UX/UI istniejących rozwiązań, Reasearch oraz przeprowadzanie badań, Budowanie architektury informacji Minimum 3 lata komercyjnego doświadczenia w projektowaniu aplikacji webowych oraz mobilnych w roli UX/UI Designera, Umiejętność tworzenia i prototypowania makiet lo-fi & hi-fi oraz przygotowanie projektów gotowych do developmentu, Wykorzystywanie i stosowanie dobrych praktyk w projektowaniu UX/UI oraz znajomość wytycznych WCAG, Doświadczenie w projektowaniu UI/UX i portfolio które to dokumentuje, Praktyczna znajomość narzędzi do projektowania np. FIGMA, Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.   MILE WIDZIANE: Doświadczenie w budowaniu prototypów pod badania z klientami, Doświadczenie w sektorze e-commerce, Umiejętność tworzenia logo i grafik, HTML i CSS – dodatkowy atut, Umiejętność UX writing.
Zdalnie
Bazy danych (Database)
144 wyświetleń
Programista hurtowni danych
Programista hurtowni danych
Bazy danych (Database)
18,000 - 23,000 PLN
+ VAT (B2B)
#SQL
#TSQL
#SSIS
#PowerShell
Wspólnie z naszym Partnerem, największą grupą energetyczną specjalizującą się w produkcji, dystrybucji i sprzedaży energii elektrycznej, poszukujemy osoby na stanowisko Programisty Hurtowni Danych. Nasz Partner skupia się na trzech kluczowych obszarach: rozwoju energetyki odnawialnej – wdrażanie Programu Rozwoju Energetyki Odnawialnej, rozwoju energetyki jądrowej – realizacja Programu Rozwoju Energetyki Jądrowej, oraz modernizacji sieci elektroenergetycznych.   👨‍💻 ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Utrzymywanie i wspieranie istniejących rozwiązań, zapewnienie ich nieprzerwanego działania oraz reagowanie na ewentualne problemy i zapotrzebowania użytkowników, Aktywna współpraca z deweloperami, analitykami i kierownikami projektów w celu efektywnej implementacji nowych rozwiązań, Analiza wymagań, projektowanie rozwiązań oraz dokumentowanie procesów dla innowacyjnych projektów i usług, Implementacja nowych rozwiązań, integracja danych oraz ciągłe doskonalenie struktury hurtowni danych, Przygotowanie i przeprowadzenie testów systemowych oraz wdrożenie nowych rozwiązań do produkcji. Minimum 3 lat doświadczenia jako Ekspert(ka)/Programista(ka) Hurtowni Danych, SQL – co najmniej 3 lata doświadczenia potwierdzone certyfikatem, SSIS – 2 lata Wymagane certyfikaty/szkolenia/wiedza oraz bardzo dobra znajomość MS SQL – procedury, sql-e, indexy, Znajomość podstaw optymalizacji procesów ETL w ramach SSIS, Znajomość rozszerzonego T-SQL z funkcjami analitycznymi, Znajomość zagadnień Master Data Management (MDM), Podstawowa znajomość PowerShell.
WARSZAWA
Hybryda
Other
167 wyświetleń
Specjalista ds. Archiwizacji
Specjalista ds. Archiwizacji
Other
14,000 - 17,000 PLN
+ VAT (B2B)
Wspólnie z naszym Partnerem, największą grupą energetyczną specjalizującą się w produkcji, dystrybucji i sprzedaży energii elektrycznej, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. Archiwizacji. Nasz Partner skupia się na trzech kluczowych obszarach: rozwoju energetyki odnawialnej – wdrażanie Programu Rozwoju Energetyki Odnawialnej, rozwoju energetyki jądrowej – realizacja Programu Rozwoju Energetyki Jądrowej oraz modernizacji sieci elektroenergetycznych.   Prace zaplanowane są na lipiec, dlatego poszukujemy osób dostępnych OD ZARAZ lub maksymalnie z 2-TYGODNIOWYM OKRESEM WYPOWIEDZENIA!   👨‍💻 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:  Nadzór nad wdrożeniem i zarządzaniem narzędziem informatycznym do archiwizacji dokumentacji. Uporządkowanie dotychczas zgromadzonej dokumentacji i koordynacja digitalizacji. Analiza i rozwój systemu archiwizacji, w tym testowanie nowych funkcjonalności. Współpraca z innymi działami w zakresie analizy i zarządzania dokumentacją. Opracowanie i aktualizacja zasad archiwizacji oraz instrukcji użytkowania. Przeprowadzanie szkoleń z zakresu obsługi narzędzia archiwizacyjnego Wykształcenie kierunkowe, preferowane wyższe na kierunku archiwistyka lub wyższe wraz z kursem archiwalnym I i II stopnia, Ukierunkowanie na zarządzanie archiwum za pośrednictwem systemów informatycznych,  Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy z elektronicznymi systemami do archiwizacji,  Doświadczenie w samodzielnym stworzeniu archiwum zakładowego lub składnicy akt, Minimum 3-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu archiwum,  Doświadczenie w opracowywaniu normatywów kancelaryjno – archiwalnych, Dobra znajomość Microsoft Office
Zdalnie
Analyst
192 wyświetleń
Analityk systemowy
Analityk systemowy
Analyst
Do negocjacji
Wynagrodzenie
Wspólnie z naszym Partnerem, liderem w branży finansowej, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Analityka Systemowego. Nasz Partner to polski bank detaliczny, którego misją jest zapewnianie Klientom prostych, bezpiecznych usług finansowych w dobrej cenie. Dzięki strategicznemu partnerstwu z Pocztą Polską S.A., oferuje Klientom dostęp do usług finansowych poprzez jedną z najszerszych sieci placówek w Polsce.   Dołącz do zespołu developerskiego pracującego nad budową systemu do wsparcia obsługi rozliczeń oraz zmianą zakresu informacyjnego komunikatów i interfejsów komunikacyjnych.     👨‍💻 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:   Przygotowywanie specyfikacji funkcjonalnej, dokumentacji technicznej i biznesowej oraz powykonawczej dla oprogramowania wytwarzanego przez Bank, Kontakt z biznesem w celu zbierania wymagań dotyczących zastosowania sztucznej inteligencji w procesach bankowych, Analizę biznesową i systemową aplikacji oraz procesów realizowanych w Banku lub zamawianych u firm zewnętrznych, Bieżącą współpracę z dostawcami na etapie zamawiania, realizacji i odbioru oprogramowania, Analizę i rozwiązywanie zgłoszeń serwisowych, Koordynację testów. Minimum 4 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Analityka systemowego, Doświadczenie w obszarze bankowych systemów rozliczeniowych i integracji pomiędzy systemami, Umiejętność swobodnego czytania dokumentacji technicznej w języku angielskim, Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki informatyczne lub pokrewne, Znajomość analizy systemów informatycznych i dokumentacji wymagań, Znajomość narzędzi analizy biznesowej, takich jak Jira, Confluence, Znajomość technologii XML, XSD, WebServices, SOAP, REST, Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych oraz MS SQL, Doświadczenie w bankowości – must have!   Mile widziane: Znajomość narzędzi SoapUI oraz Redmine Znajomość systemu płatności Sorbnet
WARSZAWA
Praca hybrydowa
QA/Tester
204 wyświetleń
Koordynator Testów
Koordynator Testów
QA/Tester
22,000 - 25,000 PLN
+ VAT (B2B)
#Postman
#cURL
#Certificate
#SQL
Wspólnie z naszym Partnerem poszukujemy Koordynatora Testów. Nasz Partner to globalna sieć stacji paliw, która aktywnie uczestniczy w rewolucji rynku e-mobilności w Europie i poza nią. 🏙 Warszawa – praca w modelu hybrydowym (4 dni zdalnie, 1 dzień z biura w tygodniu, blisko metra)   Zakres obowiązków: Planowanie działań testowych we wszystkich fazach projektu, Koordynacja i budowa strategii dla rozwoju automatyzacji testów, Zarządzanie codziennymi działaniami testowymi, w tym monitorowanie testów, Wprowadzenie procedur testowych do odpowiednich interesariuszy w dziale IT, Koordynacja i przeprowadzanie testów integracyjnych między różnymi komponentami, Koordynacja działań testowych End-to-End w projektach i/lub wydaniach systemowych, Zarządzanie defektami, zapewniając, że wszystkie napotkane defekty są przypisane, rozwiązane i ponownie przetestowane. Minimum 3 lata komercyjnego doświadczenia w zarządzaniu testami lub podobnej roli, Ukończone studia (licencjackie lub magisterskie) w zakresie informatyki, elektroniki lub pokrewnych, Znajomość testowania API przy użyciu Postman, cURL lub podobnych narzędzi, Podstawowa znajomość SQL i relacyjnych baz danych, Certyfikat ISTQB lub znajomość sylabusa ISTQB, Doświadczenie w testowaniu End-to-End, Płynna znajomość języka angielskiego.   Mile widziane: Zrozumienie automatyzacji testów aplikacji webowych, mobilnych i API przy użyciu Selenium, Appium, XCUITest, RestAssured lub podobnych narzędzi
Zdalnie
Analyst
234 wyświetleń
Data Analyst
Data Analyst
Analyst
17,000 - 21,000 PLN
+ VAT (B2B)
Wspólnie z naszym Partnerem, jedną z największych firm gastronomicznych w kraju, która zarządza blisko 300 restauracjami w segmencie restauracji szybkiej obsługi oraz restauracji z obsługą kelnerską poszukujemy osoby na stanowisko Data Analyst (CRM). Nasz partner stawia na rozwój oraz zwiększenie zaangażowania klientów i konwersji poprzez dostosowanie treści marketingowych do ich indywidualnych potrzeb i preferencji.     👨‍💻 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:   Customer db enrichment (dodanie podstawowych miar dla klientów: ulubione produkty, ulubione lokale itp.), Raporty bazy klientów (stan bazy, przyrosty, segmenty, migracje miedzy segmentami, aktywność), Raporty kohort klientów (np. grupa pozyskanych w określonym terminie i ich statystyki), Customer data quality (raporty i analizy sprawdzające bazę danych klientów), Raporty procesów ( zgody – wszystkie ścieżki wpływu klientów), Deduplikacja klientów (mechanizmy deduplikacji klientów), Dokończenie raportu finansowego kampanii. Minimum 2 lata doświadczenia jako Data Analyst lub na podobnym stanowisku w ramach podobnych odpowiedzialności, Doświadczenie w pracy z systemami CRM oraz znajomość technologii PowerBI, Python, R, Git, Wykształcenie wyższe – preferowane informatyka, ekonomia, pokrewne, Dobra znajomość programów analizy i wizualizacji danych, Znajomość relacyjnych baz danych oraz MS Excel, Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
Zdalnie
Other
195 wyświetleń
Data Scientist
Data Scientist
Other
18,000 - 22,000 PLN
+ VAT (B2B)
Wspólnie z naszym Partnerem, jednym z największych graczy w branży gastronomicznej w Polsce (blisko 300 restauracji i 50 kawiarni znanych marek), szukamy osoby na stanowisko Data Scientist. Celem projektu jest zwiększenie zaangażowania klientów i konwersji poprzez spersonalizowane treści marketingowe.   Zakres obowiązków: Udział we wszystkich etapach wdrażania i uruchomienia modelu (przygotowanie danych, rozwój, testy, wykorzystanie produkcyjne), Tworzenie kodu, analiza wpływu zmian, przygotowanie dokumentacji technicznej i przeprowadzanie wstępnych testów, Rozwój algorytmów uczenia maszynowego, automatyzacja workflow oraz analizy zorientowane na klienta, Opracowywanie procesów walidacji i monitorowania. Minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia na stanowisku Data Scientist lub podobnym, Znajomość języków programowania Python / R oraz języka zapytań SQL, Znajomość relacyjnych baz danych oraz systemu kontroli wersji Git, Doświadczenie w obszarze Machine Learning, Znajomość języka angielskiego (poziom B2).   Mile widziane: Doświadczenie w wizualizacji danych, Doświadczenie w MLOps, Znajomość Azure Databricks.
WARSZAWA
GDAŃSK
Zdalnie
DevOps
158 wyświetleń
DevOps/ MLOps Engineer (Azure)
DevOps/ MLOps Engineer (Azure)
DevOps
21,000 - 25,000 PLN
+ VAT (B2B)
#Learning
#AKS
#MLFlo
Wspólnie z naszym Partnerem, dynamicznie rozwijającą się organizacją w branży ubezpieczeniowej poszukujemy osoby na stanowisko DevOps/MLOps Engineer. Specjalista będzie współpracował z działem zajmującym się obróbką danych dla całej grupy ubezpieczeniowej. Projekt koncentruje się na wdrożeniu uczenia maszynowego w celu skrócenia czasu przygotowywania danych.   ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Odpowiadanie za cały cykl życia funkcjonalności – od rozwoju i testów jednostkowych po wdrożenie i testy integracyjne, Opracowywanie i dzielenie się najlepszymi praktykami w zakresie zadań inżynierii ML z wewnętrzną społecznością MLOps, Eksperckie doradztwo w zakresie dobrych praktyk MLOps, wykorzystujące istniejącą infrastrukturę chmury Azure, Wdrażanie rozwiązań do obsługi, monitorowania i powiadamiania dla wdrażanych i testowanych pipeline’ów Projektowanie i integracja workflow MLOps za pomocą wtyczki Dataiku Tworzenie i automatyzacja pipeline’ów CI/CD w Azure DevOps   Minimum 4 lata komercyjnego doświadczenia na stanowisku DevOps/MLOps, Doświadczenie w obsługiwaniu scenariuszy wnioskowania w czasie rzeczywistym za pomocą Azure Machine Learning i AKS Znajomość narzędzi, metod i frameworków używanych przez naukowców danych (np. PyTorch i TensorFlow) Głęboka wiedza na temat rozwoju oprogramowania i inżynierii w połączeniu z modelami ML, Doświadczenie w korzystaniu z popularnych frameworków MLOps, takich jak MLFlo, Znajomość programowania obiektowego w języku Python i innych językach, Doświadczenie w tworzeniu AML, Databricks, Dataiku i zarządzaniu API
WARSZAWA
Praca hybrydowa
Remote
Other
155 wyświetleń
Tableau Developer
Tableau Developer
Other
18,000 - 22,500 PLN
+ VAT (B2B)
Wspólnie z naszym Partnerem, liderem w transformacji procesów budowlanych, poszukujemy osoby na stanowisko Tableau Developer. Nasz Partner to innowacyjna firma, pełniąca kluczową rolę w rewolucji w branży budowlanej dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji. Wykorzystując pomiary budynków dronami, które przekazują dane na podstawie analizy i raportów, firma ocenia aktualny stan obiektu. Wdrażane są optymalizacje i zmiany mające na celu zapewnienie, że obiekt jest realizowany zgodnie z założeniami projektowymi.   👨‍💻 ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Projektowanie i rozwijanie interaktywnych i atrakcyjnych wizualizacji danych przy użyciu narzędzia Tableau, Optymalizacja wydajności istniejących wizualizacji i dashboardów Tableau. Monitorowanie i diagnozowanie problemów związanych z wydajnością wizualizacji, Sporządzanie dokumentacji dotyczącej utworzonych wizualizacji i dashboardów. Szkolenie użytkowników końcowych w zakresie korzystania z wizualizacji Tableau, Analiza danych biznesowych w celu identyfikacji trendów, wzorców i kluczowych wskaźników. Przekładanie wymagań biznesowych na konkretne rozwiązania wizualizacyjne, Integracja narzędzia Tableau z różnymi źródłami danych, takimi jak bazy danych, pliki CSV, API itp. Wdrożenie rozwiązań ETL (Extract, Transform, Load) w celu przygotowania danych do wizualizacji. Minimum 3 lata doświadczenia w pracy z narzędziem Tableau. Praktyczne doświadczenie w tworzeniu interaktywnych wizualizacji danych i dashboardów, Doświadczenie w współpracy z zespołem analitycznym, programistycznym oraz interesariuszami biznesowymi, Zdolność do analizy danych biznesowych i przekładania ich na skuteczne wizualizacje, Znajomość języka SQL do ekstrakcji i przetwarzania danych w bazach danych, Znajomość języka angielskiego (B1/B2).
WARSZAWA
Praca hybrydowa
Backend
167 wyświetleń
Java Developer
Java Developer
Backend
22,000 - 26,000 PLN
+ VAT (B2B)
#Java
#Boot
#Hibernate
#BPM
Wspólnie z naszym Partnerem, liderem w dziedzinie ubezpieczeń, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Java Developer. Nasz Partner to największa polska grupa ubezpieczeniowa z silną obecnością na rynkach międzynarodowych, skupiająca się na innowacjach, transformacji cyfrowej i rozwijaniu nowoczesnych rozwiązań ubezpieczeniowych.   Platforma sprzedaży i obsługi dla Klientów, rodzaje usług świadczonych przez platformę m.in. aktualizacja danych osobowych, dostęp do ofert umów indywidualnych i grupowych, zawarcie umowy ubezpieczenia z płatnością online oraz dostępu do posiadanych umów ubezpieczenia.     👨‍💻 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:   Aktywne uczestnictwo w pracy zespołu zgodnie z metodyką Agile, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z innymi członkami zespołu, Współpraca z Product Ownerem i innymi członkami zespołu w planowaniu, ocenianiu i priorytetyzacji zadań, Programowanie i implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami i specyfikacją funkcjonalną, Stabilizacja i utrzymanie wdrożonych rozwiązań w ramach prac III linii wsparcia, Tworzenie architektury i projektów technicznych dla funkcjonalności, Aktywny udział w spotkaniach review, oraz retrospective. Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku programisty Java w projektach komercyjnych, Minimum 3-letnie doświadczenie w roli developera w pracy w modelu zwinnym, Minimum 1 rok doświadczenia z wykorzystaniem technologii Camunda BPM, Znajomość Java, Spring, Spring Boot, Hibernate, Docker, Kubernetes, Znajomość zagadnień i narzędzi z obszarów CI/CD (Jenkins, Ansible), Znajomość systemów kontroli wersji GIT, Znajomości standardów SOAP i REST.   Mile widziane:   Znajomość technologii: Angular 2+, TypeScript, RxJS, HTML5, CSS, Jest, Znajomość narzędzi (budowa aplikacji): Maven Znajomość serwerów: Apache, Tomcat, Znajomość środowisk: Linux.
KATOWICE
Praca hybrydowa
QA/Tester
149 wyświetleń
Tester Automatyzujący (C#)
Tester Automatyzujący (C#)
QA/Tester
15,000 - 20,000 PLN
+ VAT (B2B)
#CD
#Confluence
#QA
Wspólnie z naszym Partnerem, czołowym producentem bankomatów i systemów obsługi płatności na świecie, poszukujemy osoby na stanowisko Testera Automatyzującego (C#). Nasz Partner jest liderem w dziedzinie rozwoju i wdrażania zaawansowanych technologii informatycznych, takich jak technologia biometrycznego uwierzytelniania transakcji „Finger Vein” oraz płatnicze technologie zbliżeniowe.   Dołączysz do zespołu z siedzibą w Katowicach – Globalnego Centrum Oprogramowania dla Handlu Detalicznego. Obszar ten jest odpowiedzialny za międzynarodowe projekty oparte na technologii Cloud oraz OnPrem.   Zakres obowiązków: Tworzenie, aktualizowanie, utrzymywanie i wykonywanie testów interfejsu API oraz UX, Tworzenie przypadków testowych i raportów testowych na podstawie planu testów, Przeglądanie i ponowne testowanie błędów testowych oraz weryfikacja poprawek, Przygotowywanie klarownych, zwięzłych i wyczerpujących koncepcji testów, Tworzenie, utrzymywanie i doskonalenie automatyzacji testów, Kierowanie działaniami testowymi w ramach projektu, Konfigurowanie i utrzymywanie środowisk testowych, Udział w planowaniu i projektowaniu produktu, Raportowanie postępów do kierownika testów.   Co najmniej 5-6 lat doświadczenia jako inżynier testów (w tym doświadczenie w testowaniu automatycznym), Wiedza z zakresu SDLC (Software Development Life Cycle) oraz CI/CD (Continuous Integration and Continuous Delivery), Doświadczenie w testowaniu automatycznym, preferowana znajomość języka C#, Znajomość narzędzi do testowania automatycznego (np. Selenium, Ranorex), Umiejętność analizy wymagań biznesowych i funkcjonalnych, Umiejętność pisania dokumentacji technicznej (Confluence), Silna wiedza z zakresu metodologii QA (ISTQB Foundation).   Mile widziane: Umiejętności programistyczne (preferowane C#, JavaScript, PowerShell), Znajomość narzędzi: Ranorex, XRay, GIT, Jenkins, Znajomość technologii chmurowych (Azure).
WARSZAWA
Praca hybrydowa
Other
1742 wyświetleń
React Native Developer
React Native Developer
Other
25,000 - 30,000 PLN
+ VAT (B2B)
#Native
#TypeScript
#Hooks
Obecnie poszukujemy doświadczonego React Native Developera do projektu z branży paliwowo-energetycznej. Osoba na tym stanowisku dołączy do zespołu pracującego nad rozwojem wielomodułowej platformy, która będzie stanowiła podstawę dla wielu aplikacji rozproszonych na całym świecie.   📌 Warszawa hybryda (biuro raz w tygodniu, metro Wilanowska) Minimum 5 lat komercyjnego doświadczenia jako React Native Developer Bardzo dobra znajomość języka TypeScript i doświadczenie w pracy z architekturą wielomodułową Znajomość React Hooks oraz umiejętność tworzenia niestandardowych hooków Solidne zrozumienie git flow oraz kwestii związanych z zarządzaniem wersjami Doświadczenie w zarządzaniu stanem aplikacji przy wykorzystaniu MobX Duża precyzja w tworzeniu UI z dbałością o każdy detal Płynna znajomość języka angielskiego (B2/C1) Mile widziane: Doświadczenie w integracji systemów płatności Znajomość usług związanych z geolokacją Znajomość Firebase i GraphQL
WARSZAWA
Praca hybrydowa
Analyst
220 wyświetleń
Analityk Systemowy
Analityk Systemowy
Analyst
Do negocjacji
Wynagrodzenie
#Jira
#Confluence
#BPMN
#Architect
#SAS
Wspólnie z naszym Partnerem, cenionym liderem w obszarze bankowości, poszukujemy osoby na stanowisko Analityka Systemowego. Bank intensywnie inwestuje w rozwój nowoczesnych platform bankowości elektronicznej, digitalizację systemów oraz tworzenie aplikacji webowych i mobilnych, ze szczególnym naciskiem na obsługę klientów korporacyjnych. Projekt związany jest z obszarem tworzenia i zarządzania kampaniami CRM w narzędziu SAS.   Obowiązki: Wdrażanie rozwiązań do automatyzacji i optymalizacji działań marketingowych, Opracowywanie i zarządzanie wielokanałowymi kampaniami CRM w SAS, Przygotowywanie raportów i prezentacji wyników kampanii, Tworzenie strategii i planów kampanii marketingowych, Analiza i interpretacja danych marketingowych. Minimum 4-letnie doświadczenie na stanowisku Analityka Systemowego oraz min. 2-letnie doświadczenie w obszarze analizy CRM, preferowane w sektorze bankowym lub pokrewnych Znajomość standardowych i zwinnych metod zarządzania projektami (Agile, SCRUM) oraz narzędzi wspierających prowadzenie projektów (Jira, Confluence) Umiejętność tworzenia analizy systemowej i architektury rozwiązania z wykorzystaniem diagramów UML i BPMN w narzędziu Enterprise Architect Znajomość technologii SAS Wykształcenie wyższe
Zdalnie
PM/PMO
341 wyświetleń
Remote Project Manager
Remote Project Manager
PM/PMO
15,000 - 18,000 PLN
+ VAT (B2B)
#Office
#Project
#SharePoint
Wspólnie z naszym Partnerem, największą grupą energetyczną specjalizującą się w produkcji, dystrybucji i sprzedaży energii elektrycznej, poszukujemy osoby na stanowisko Project Manager. Nasz Partner skupia się na trzech kluczowych obszarach: rozwoju energetyki odnawialnej – wdrażanie Programu Rozwoju Energetyki Odnawialnej, rozwoju energetyki jądrowej – realizacja Programu Rozwoju Energetyki Jądrowej, oraz modernizacji sieci elektroenergetycznych poprzez działania w zakresie modernizacji i rozbudowy istniejącej infrastruktury elektroenergetycznej na terenie kraju.   Zakres obowiązków: Utrzymywanie i aktualizacja rejestrów projektu: zagadnień, ryzyka, zmian, spotkań oraz bieżące, rzetelne prowadzenie dokumentacji projektowej, Realizacja projektów zgodnie z harmonogramem, budżetem, zakresem i oczekiwaną jakością, Zarządzanie projektami w złożonym środowisku organizacyjnym i biznesowym, Przygotowanie cyklicznych raportów, zestawień, prezentacji statusowych, Utrzymywanie i aktualizacja repozytorium dokumentów projektowych, Prowadzenie projektów zgodnie z obowiązującymi  standardami , Współpraca projektowa z Klientami wewnętrznym Zarządzanie Zespołem Projektowym   Minimum 4 lata komercyjnego doświadczenia w kierowaniu projektami IT Co najmniej 2-letnie doświadczenie w realizacji złożonych projektów technologicznych związanych z wdrażaniem systemów cyberbezpieczeństwa Doświadczenie w zarządzaniu złożonymi projektami w dużych organizacjach biznesowych w sektorze energetycznym Kreatywność, inicjatywa i umiejętność prezentowania złożonych zagadnień projektowych Samodzielność w diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów projektowych, Znajomość metodyk projektowych potwierdzona certyfikatami Umiejętności obsługi: MS Office, MS Project, MS SharePoint
WARSZAWA
Hybryda
PM/PMO
450 wyświetleń
Project Manager
Project Manager
PM/PMO
16,000 - 21,500 PLN
+ VAT (B2B)
#Project
#SharePoint
Wspólnie z naszym Partnerem, największą grupą energetyczną specjalizującą się w produkcji, dystrybucji i sprzedaży energii elektrycznej, poszukujemy osoby na stanowisko Project Manager. Nasz Partner skupia się na trzech kluczowych obszarach: rozwoju energetyki odnawialnej – wdrażanie Programu Rozwoju Energetyki Odnawialnej, rozwoju energetyki jądrowej – realizacja Programu Rozwoju Energetyki Jądrowej, oraz modernizacji sieci elektroenergetycznych.   Opis stanowiska: Przygotowanie cyklicznych raportów i rozliczeń budżetów projektów oraz utylizacja czasu pracy zespołu projektowego Zarządzanie projektami w złożonym środowisku organizacyjnym i biznesowym oraz zespołem projektowym, Utrzymywanie i aktualizacja dokumentacji oraz rejestrów projektowych (zagadnień, ryzyka, zmian, spotkań), Realizacja projektów zgodnie z harmonogramem, budżetem, zakresem i oczekiwaną jakością, Skuteczne zarządzanie dostawcami i egzekwowanie jakości dostarczanych produktów. Co najmniej 5-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów IT, w tym co najmniej 3-letnie w zarządzaniu projektami technologicznymi, Znajomość metodyk projektowych potwierdzona certyfikatami (wymagany co najmniej jeden certyfikat: PMP, Prince 2 Foundation, Prince 2 Practitioner, IPMA-D), Doświadczenie w zarządzaniu złożonymi projektami technologicznymi w sektorze energetycznym (co najmniej 1 rok doświadczenia), Umiejętności obsługi: MS Office (Word, Excel, PowerPoint), MS Project, MS SharePoint, Wykształcenie wyższe o profilu technicznym lub ekonomicznym.
WARSZAWA
Praca hybrydowa
QA/Tester
229 wyświetleń
Koordynator Testów
Koordynator Testów
QA/Tester
Do negocjacji
Wynagrodzenie
Wspólnie z naszym Partnerem, największą grupą energetyczną specjalizującą się w produkcji, dystrybucji i sprzedaży energii elektrycznej, poszukujemy kandydata na stanowisko Koordynatora Testów. Nasze inicjatywy biznesowe skupiają się na trzech kluczowych obszarach: rozwoju energetyki odnawialnej – wdrażanie Programu Rozwoju Energetyki Odnawialnej, rozwoju energetyki jądrowej – realizacja Programu Rozwoju Energetyki Jądrowej, oraz modernizacji sieci elektroenergetycznych poprzez działania w zakresie modernizacji i rozbudowy istniejącej infrastruktury elektroenergetycznej na terenie kraju.   Obowiązki: Opracowanie i wdrożenie kompleksowej strategii testów oraz zarządzanie procesem testowym Konfiguracja projektów w narzędziu HP ALM oraz prowadzenie szkoleń z narzędzia dla dostawców i biznesu Zarządzanie realizacją scenariuszy testowych, pielęgnacja bug-logów, codzienne statusy z testerami Bieżąca współpraca i komunikacja z Kierownikami Projektów, testerami, dostawcami oraz biznesem Przygotowanie, pozyskanie akceptacji oraz opiniowanie dokumentów testowych Minimum 5 letnie doświadczenie komercyjne w obszarze koordynacji testów Znajomość produktów biznesu i rozwiązań systemów telekomunikacyjnych lub cyberbezpieczeństwa Gotowość do pracy z biura w Warszawie w formie hybrydowej (1 raz w tygodniu praca z biura) Potwierdzona doświadczeniem umiejętność koordynowania/kierowania zespołem Znajomość metodyk prowadzenia testów/zarządzania testami Zaawansowana znajomość obsługi HP AML
Zdalnie
Fullstack
287 wyświetleń
Programista PHP
Programista PHP
Fullstack
18,000 - 21,000 PLN
+ VAT (B2B)
#PHP
#TypeScrypt
#CSS
Wspólnie z naszym Partnerem, największą grupą energetyczną specjalizującą się w produkcji, dystrybucji i sprzedaży energii elektrycznej, poszukujemy osoby na stanowisko Fullstack Developer (PHP + JavaScript). Nasz Partner skupia się na trzech kluczowych obszarach: rozwoju energetyki odnawialnej – wdrażanie Programu Rozwoju Energetyki Odnawialnej, rozwoju energetyki jądrowej – realizacja Programu Rozwoju Energetyki Jądrowej, oraz modernizacji sieci elektroenergetycznych   🏢 Model pracy: 100% zdalnie   Prace zaplanowane są na czerwiec, dlatego poszukujemy osób dostępnych OD ZARAZ   👨‍💻 Zakres obowiązków: Praca nad rozwojem środowiska CMS i budowa serwisów internetowych wg zgłoszonych potrzeb biznesowych Współpraca z zespołem projektowym Wsparcie procesu produkcji aplikacji Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne, ew. ostatnie lata studiów informatycznych Minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego na stanowisku Programista PHP Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3, SCSS Umiejętność budowania i pracy z API REST Bardzo dobra znajomość Symfony 4/5 Bardzo dobra znajomość JavaScript Dobra znajomość zapytań SQL    
Zdalnie
Fullstack
263 wyświetleń
Remote Fullstack PHP Developer
Remote Fullstack PHP Developer
Fullstack
20,000 - 22,000 PLN
+ VAT (B2B)
#Angular
#TypeScript
#PHP
#Symfony
Wspólnie z naszym Partnerem, największą grupą energetyczną specjalizującą się w produkcji, dystrybucji i sprzedaży energii elektrycznej, poszukujemy kandydata na stanowisko PHP Developer. Prace zaplanowane są na czerwiec, dlatego poszukujemy osób dostępnych OD ZARAZ lub maksymalnie z 2-TYGODNIOWYM OKRESEM WYPOWIEDZENIA   Twoje obowiązki: Projektowanie, rozwój i utrzymanie środowiska CMS oraz budowa serwisów internetowych zgodnie z wymaganiami biznesowymi, Monitorowanie i diagnozowanie problemów technicznych, oraz proponowanie i implementacja rozwiązań, Współpraca z zespołem projektowym i interesariuszami w celu określenia wymagań i planowania działań, Wspieranie procesu produkcji aplikacji internetowych, Testowanie, debugowanie oraz optymalizacja kodu. Minimum 5-letnie doświadczenia komercyjne na stanowisku PHP Developer Szybka dostępność: OD ZARAZ lub z maksymalnie z DWUTYGODNIOWYM OKRESEM WYPOWIEDZENIA – MUST HAVE! Bardzo dobra znajomość technologii frontendowych: Angular, TypeScript Znajomość technologii ORM oraz tworzenia i integracji interfejsów API Bardzo dobra znajomość technologii PHP oraz frameworka Symfony Doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych
WARSZAWA
Hybryda
Other
257 wyświetleń
Jira Administrator / Atlassian Specialist
Jira Administrator / Atlassian Specialist
Other
23,000 - 26,000 PLN
+ VAT (B2B)
#Jira
#Confluence
#Confiforms
#Git
Wspólnie z naszym Partnerem, pionierem w branży finansowej, poszukujemy osoby na stanowisko Jira Administrator / Atlassian Specialist, który dołączy do dynamicznego zespołu rozwijającego narzędzie klasy PPM (Project Portfolio Management) do zarządzania portfelem projektów i produktów zwinnych w banku.   Tryb pracy – hybryda 1 dzień w tygodniu z biura w Warszawie.     Twoje obowiązki: Wsparcie użytkowników i utrzymywanie ekosystemu z uwzględnieniem wprowadzania modyfikacji odpowiadających zmieniającym się potrzebom, Rozszerzanie możliwości narzędzi Atlassian poprzez wdrażanie dodatków z Atlassian Marketplace oraz tworzenie autorskich dodatków, Projektowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu zastosowania narzędzi Atlassian, Implementacja i optymalizacja procesów biznesowych w narzędziach Atlassian, Wdrażanie, optymalizacja i konfiguracja rozwiązań Atlassian, Analiza logów systemowych i aplikacyjnych Minimum 5 lat doświadczenia w pracy z narzędziami Atlassian, w tym minimum 3 lata jako Jira/Confluence Developer, Biegła znajomość dodatków: Jira Workflow Toolbox, Scriptrunner for Jira, ScriptRunner for Confluence, Table Filter and Charts, ConfiForms, Doświadczenie w projektowaniu procesów biznesowych w środowisku Jira/Confluence, Doświadczenie w tworzeniu skryptów Groovy w środowisku Jira/Confluence, Znajomość GIT i pracy z Bitbucket, Doskonała znajomość Confiforms, Znajomość SQL.   Mile widziane: Doświadczenie w pracy z dodatkami: Tempo, Advanced Roadmaps , Big Picture, Structure, Extender, Znajomość zagadnień z obszaru zarządzania projektami i zarządzania portfolio projektów, Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z administracji rozwiązań Jira/Confluence, Doświadczenie w pracy w metodyce Scrum, Certyfikat Atlassian Certified Expert.
WARSZAWA
Praca hybrydowa
Other
278 wyświetleń
Agile Coach
Agile Coach
Other
20,000 - 23,500 PLN
+ VAT (B2B)
Wspólnie z naszym Partnerem, pionierem w branży finansowej, poszukujemy osoby na stanowisko Agile Coach. Nasz Partner to ceniony lider, zajmujący kluczową pozycję w sektorze finansów. Jego dominująca rola w dziedzinie innowacji i zaawansowanych rozwiązań technologicznych sprawia, że intensywnie inwestuje w rozwój nowoczesnych platform bankowości elektronicznej, digitalizację systemów bankowych oraz kreowanie aplikacji webowych i mobilnych, ze szczególnym naciskiem na obsługę klientów korporacyjnych.   Dołączysz do zespołu współtworzącego transformację zwinnej Banku na poziomie definiowania produktów Agile.   Zakres obowiązków: Wypracowywanie i wdrażanie modeli operacyjnych, np. Nowy Rytm Pracy, realizujących pracę na rzecz rozwoju Produktów Zwinnych, Opracowywanie i wdrażanie w organizacji metodyk związanych z pomiarem efektywności zarówno realizacyjnej, jak i finansowej, Opracowywanie dedykowanej dokumentacji metodycznej, pozwalającej budować zwinną kulturę projektową, Opracowywanie ogólnobankowej metodyki wspierającej pracę zwinną określoną jako New Ways of Working.   Minimum 3 lata doświadczenia w roli Agile Coach w bankowości, Minimum roczne doświadczenie w projektowaniu i realizowaniu szkoleń wspierających pracę zwinną, Certyfikacja PSM II lub akredytacja trenerska Agile PM, certyfikat PRINCE2, Minimum 2 lata doświadczenia w realizacji transformacji Agile.   Mile widziane: Doświadczenie z SAFe (certyfikat).
Zdalnie
Analyst
433 wyświetleń
Analityk Biznesowy
Analityk Biznesowy
Analyst
Do negocjacji
Wynagrodzenie
Wspólnie z naszym Partnerem, największą grupą energetyczną specjalizującą się w produkcji, dystrybucji i sprzedaży energii elektrycznej, poszukujemy kandydata na stanowisko Analityka . Nasze inicjatywy biznesowe skupiają się na trzech kluczowych obszarach: rozwoju energetyki odnawialnej – wdrażanie Programu Rozwoju Energetyki Odnawialnej, rozwoju energetyki jądrowej – realizacja Programu Rozwoju Energetyki Jądrowej, oraz modernizacji sieci elektroenergetycznych poprzez działania w zakresie modernizacji i rozbudowy istniejącej infrastruktury elektroenergetycznej na terenie kraju.   Obowiązki: Określanie szczegółowych wymagań funkcjonalnych i integracyjnych dla projektów związanych z dystrybucją energii elektrycznej, sprzedażą energii i obsługą klienta Udział w procesach wdrażania rozwiązań CRM i Billing od fazy zbierania wymagań, przez projektowanie, testowanie, aż po wsparcie wdrożeniowe Wykorzystywanie narzędzi do modelowania procesów i wymagań w celu skutecznego zarządzania projektem i komunikacji z zespołem oraz klientem Analiza potrzeb klienta dotyczących systemów CRM i Billing Projektowanie i wdrażanie rozwiązań CRM i Billing. Doświadczenie w modelowaniu procesów biznesowych oraz analiza możliwości ich implementacji Doświadczenie w pracy z rozwiązaniami bilingowymi lub/i w branży energetycznej Umiejętność przygotowywania dokumentacji analitycznej (Enterprise Architect) Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Analityka Biznesowego Umiejętność tworzenia scenariuszy testowych i realizacji testów Znajomość MS SQL Server
Zdalnie
Other
234 wyświetleń
Data Architect Snowflake
Data Architect Snowflake
Other
24,000 - 30,000 PLN
+ VAT (B2B)
#AWS
#Snowflake
#SQL
Wspólnie z naszym Partnerem, liderem globalnej branży mediów i rozrywki, poszukujemy doświadczonego specjalisty na stanowisko Data Architect, który dołączy do obszaru rozwijającego produkty DTH (Direct to Home, zajmuje się dystrybucją treści audiowizualnych bezpośrednio do odbiorców końcowych za pomocą różnych technologii) w zespole Operations Support.   Opis stanowiska: Projektowanie i utrzymanie kompleksowej architektury, modeli i diagramów hurtowni danych zarówno z analitykami danych, jak i data developerami, Współpraca z zespołami produktowymi w kwestii definiowania wymagań na wystawienie nowych danych w aplikacjach źródłowych, Strategiczne planowanie kierunków rozwoju architektury i narzędzi do przetwarzania danych, Projektowanie procesów monitorowania i poprawy jakości danych, Definiowanie struktur i przepływów danych. Minimum 3 lat doświadczenia w tworzeniu i zarządzaniu hurtowniami danych w chmurze, Głęboka znajomość zasad architektury danych, w tym modelowania danych, ETL (Extract, Transform, Load) i procesów data governance, Praktyczna znajomość usług AWS, takich jak S3, AWS Batch, Kinesis, Firehose, Lambda, EMR, Ekspercka znajomość Snowflake i SQL, Doświadczenie z Airflow oraz Gitlab.
WARSZAWA
Praca hybrydowa
Other
426 wyświetleń
Scrum Master
Scrum Master
Other
20,000 - 27,000 PLN
+ VAT (B2B)
#Scrum
#SAFe
#Jira
#Confluence
#Agile
Wspólnie z naszym Partnerem, międzynarodową branżą mediową, poszukujemy osoby na stanowisko Scrum Master. Nasz Partner to amerykańska wytwórnia filmowa zajmująca się produkcją i dystrybucją filmów. Specjalista dołączy do obszaru zarządzania usługą Network Streaming.   👨‍💻 Zakres obowiązków: prowadzenie ceremoni Agile dla zespołów Scrum, takie jak daily stand-ups, sprint planning, sprint review i sprint retrospective, wsparcie i coaching zespołowi w zakresie ram Agile oraz najlepszych praktyk dostarczania funkcji/projektów, promując samoorganizację i ciągłe podnoszenie standardów pracy, pomoc w alokacji zasobów i efektywnym planowaniu zdolności zespołu, monitorując prędkość sprintu i współpracując z zespołem, aby poprawić wydajność i efektywność pracy, identyfikowanie, śledzenie i usuwanie przeszkód dla sukcesu funkcji/projektu i zespołu, chroniąc go przed zewnętrznymi zakłóceniami lub rozproszeniami, które mogą uniemożliwić osiągnięcie celów. śledzenie kluczowych metryk projektu i raportowanie je odpowiednim interesariuszom, zarządzając dostarczaniem funkcji w ramach ustalonych budżetów kapitałowych oraz koordynując udział różnych grup technicznych i biznesowych w procesie projektowym. Minimum 3 lata pracy z metodyką Agile, silna znajomość Scrum, SAFe i innych ram Agile oraz praktyk inżynierii oprogramowania, Doskonałe umiejętności pisemne i werbalne, umiejętności prezentacji oraz umiejętności ułatwiania spotkań (włącznie z audytorium wykonawczym), Dobre umiejętności interpersonalne pozwalające na komunikację pomysłów w dynamicznym środowisku, Otwartość na pracę w modelu hybrydowym (2-3 dni z biura/ tyg.) w Warszawie, Doświadczenie z narzędziami: Jira, Confluence, Google Suite, Slack, Biegła znajomość języka angielskiego.   Mile widziane: Certyfikacja Scrum Mastera i/lub inne certyfikaty Agile są bardzo pożądane (SSM, CSM, PSM lub inne odpowiednie), Certyfikacja SAFe Agilist wraz z certyfikacją Scrum Mastera.
WARSZAWA
Hybryda
Other
260 wyświetleń
Site Reliability Engineer
Site Reliability Engineer
Other
26,000 - 32,000 PLN
+ VAT (B2B)
#SONAR
#GitHub
#Azure
  Wspólnie z naszym Partnerem, poszukujemy osoby na stanowisko SRE (Site Eeliability Engineer). Nasz Partner skupia się na rozwijaniu aplikacji internetowych i mobilnych związanych z szeroko pojętą elektryfikacją, obejmującą samochody elektryczne i infrastrukturę ładowania. Dodatkowo oferuje systemy płatności zbliżeniowych na stacjach, programy lojalnościowe stosowane przez duże organizacje, takie jak porty lotnicze, oraz zaawansowane platformy sprzedażowe oparte na chmurze, np. na chmurze Azure/AWS.     Jako Site Reliability Engineer będziesz skupiał się wsparciu globalnej platformy Next Generation Retail, dążąc do poprawy jej niezawodności, telemetrii, obserwowalności, wydajności, łatwości utrzymania i jakości. Twoja rola będzie polegać na monitorowaniu środowiska produkcyjnego, definiowaniu i analizie metryk systemowych, integracji systemów i alarmowania oraz proaktywnym identyfikowaniu i rozwiązywaniu problemów.     Zakres obowiązków:  Współpraca z zespołami produktowymi, architektami i DevOps w planowaniu pojemności oraz wpływanie na projektowanie usług i trwałe rozwiązanie defektów zgodnie z zasadami architektonicznymi i praktykami rozwojowymi,   Definiowanie, gromadzenie i analiza metryk ze wszystkich systemów (systemy operacyjne, aplikacje, PaaS jak Azure, AWS) w celu wspomagania wykrywania usterek i tuningowania wydajności,   Integracja systemów monitorowania, alarmowania, zarządzania zgłoszeniami i systemów powiadamiania w celu zapewnienia natychmiastowej informacji w przypadku incydentu,   Proaktywne proponowanie i wdrażanie usprawnień procesów, zarządzania dostępem, zarządzania zmianami, wykorzystania zasobów oraz cyklu życia usług,   Monitorowanie środowiska produkcyjnego, definiowanie SLI, SLA i SLO, oraz budowanie pulpitów do obserwacji metryk.    Minimum 7 lat doświadczenia w branży IT, w tym minimum 3 lata w wsparciu lub utrzymaniu platformy opartej o mikroserwisy,   Praktyczna wiedza na temat ciągłej integracji i ciągłego dostarczania, w tym narzędzi min. takich jak SONAR i GitHub,   Praktyczna wiedza na temat technologii/narzędzi takich jak Java, Spring, SQL, NoSQL, CI/CD, TDD  Zrozumienie podstawowych zasad projektowania i wdrażania architektury mikroserwisów,   Doskonałe umiejętności analityczne, planistyczne, organizacyjne i techniczne,   Doświadczenie w pracy z usługami chmurowymi na platformie Azure i/lub AWS, Motywacja i dążenie do osiągania długoterminowych celów biznesowych,   Biegła znajomość języka angielskiego (B2/C1).    
Zdalnie
Other
385 wyświetleń
Remote Python Developer
Remote Python Developer
Other
20,000 - 22,000 PLN
+ VAT (B2B)
#MySQL
#PostgreSQL
#Django
#CSS
Wspólnie z naszym Partnerem, głównym organem zarządzającym piłką nożną w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko Python Developer. Specjalista dołączy do projektu, którego celem jest zwiększenie efektywności i dostępności sprzedaży biletów poprzez wdrożenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Dzięki temu fani piłki nożnej będą mieli łatwy i szybki dostęp do biletów na wydarzenia sportowe.   Prace zaplanowane są na czerwiec, dlatego poszukujemy osób dostępnych OD ZARAZ lub maksymalnie z 2-TYGODNIOWYM OKRESEM WYPOWIEDZENIA Twoje obowiązki: Projektowanie, rozwijanie i utrzymywanie aplikacji webowych do sprzedaży biletów na mecze i inne wydarzenia sportowe Regularne monitorowanie i optymalizacja systemów, aby zapewnić ich niezawodne działanie Integracja systemów sprzedaży biletów z zewnętrznymi platformami i usługami Udział w spotkaniach zespołowych, planowaniu sprintów i przeglądach kodu Zapewnienie skalowalności, wydajności i bezpieczeństwa systemów Aktywne uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach branżowych Przeprowadzanie testów jednostkowych i integracyjnych Minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego na stanowisku Python Developer Szybka dostępność: OD ZARAZ lub z maksymalnie z DWUTYGODNIOWYM OKRESEM WYPOWIEDZENIA – MUST HAVE! Zdolność do analizy wymagań biznesowych i tworzenia odpowiednich rozwiązań technicznych Znajomość języka angielskiego w zakresie czytania dokumentacji technicznej Doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych MySQL, PostgreSQL Znajomość technologii ORM oraz tworzenia i integracji interfejsów API Biegła znajomość języka Python oraz frameworka Django Znajomość HTML, CSS
WARSZAWA
Hybryda
Other
255 wyświetleń
SRE (Site Reliability Engineer)
SRE (Site Reliability Engineer)
Other
26,000 - 32,000 PLN
+ VAT (B2B)
Obecnie poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Site Reliability Engineer do branży paliwowo-energetycznej! ⚡   Dołączysz do zespołu pracującego nad platformą Next Generation Retail, której celem jest poprawa niezawodności, obserwowalności, wydajności, łatwości utrzymania i jakości.   Twoja rola będzie polegać na monitorowaniu środowiska produkcyjnego, definiowaniu i analizie metryk systemowych, integracji systemów i alarmowania oraz proaktywnym identyfikowaniu i rozwiązywaniu problemów.   📌 WARSZAWA HYBRYDA (4 DNI ZDALNIE, 1 DZIEŃ BIUR0 – METRO WILANOWSKA)     Zakres obowiązków: Współpraca z zespołami produktowymi, architektami i DevOps w planowaniu pojemności oraz wpływanie na projektowanie usług i trwałe rozwiązanie defektów zgodnie z zasadami architektonicznymi i praktykami rozwojowymi Definiowanie, gromadzenie i analiza metryk ze wszystkich systemów (systemy operacyjne, aplikacje, PaaS) w celu wspomagania wykrywania usterek i tuningowania wydajności Integracja systemów monitorowania, alarmowania, zarządzania zgłoszeniami i systemów powiadamiania w celu zapewnienia natychmiastowej informacji w przypadku incydentu Proaktywne proponowanie i wdrażanie usprawnień procesów, zarządzania dostępem, zarządzania zmianami, wykorzystania zasobów oraz cyklu życia usług Monitorowanie środowiska produkcyjnego, definiowanie SLI, SLA i SLO oraz budowanie pulpitów do obserwacji metryk Minimum 7 lat komercyjnego doświadczenia w branży IT oraz minimum 3 lata komercyjnego doświadczenia we wsparciu/utrzymaniu architektury mikroserwisowej Udokumentowane doświadczenie w konfiguracji monitorowania/alertowania i inżynierii niezawodności Doświadczenie w pracy z usługami chmurowymi na platformie Azure Praktyczna wiedza z zakresu CI/CD (SONAR, GitHub) Płynna znajomość języka angielskiego (C1)   Mile widziane: Znajomość zarządzania procesami biznesowymi (BPM) Doświadczenie w pracy z bazami danych SQL i NoSQL Doświadczenie w programowaniu w języku Java Znajomość praktyk Test-Driven Development
Zdalnie
Other
586 wyświetleń
Remote Python Developer
Remote Python Developer
Other
20,000 - 22,000 PLN
+ VAT (B2B)
#MySQL
#PostgreSQL
#Django
#CSS
Wspólnie z naszym Partnerem, głównym organem zarządzającym piłką nożną w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko Python Developer. Specjalista dołączy do projektu, którego celem jest zwiększenie efektywności i dostępności sprzedaży biletów poprzez wdrożenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Dzięki temu fani piłki nożnej będą mieli łatwy i szybki dostęp do biletów na wydarzenia sportowe.     Prace zaplanowane są na czerwiec, dlatego poszukujemy osób dostępnych OD ZARAZ lub maksymalnie z 2-TYGODNIOWYM OKRESEM WYPOWIEDZENIA     Twoje obowiązki: Projektowanie, rozwijanie i utrzymywanie aplikacji webowych do sprzedaży biletów na mecze i inne wydarzenia sportowe Regularne monitorowanie i optymalizacja systemów, aby zapewnić ich niezawodne działanie Integracja systemów sprzedaży biletów z zewnętrznymi platformami i usługami Udział w spotkaniach zespołowych, planowaniu sprintów i przeglądach kodu Zapewnienie skalowalności, wydajności i bezpieczeństwa systemów Aktywne uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach branżowych Przeprowadzanie testów jednostkowych i integracyjnych Minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego na stanowisku Python Developer Szybka dostępność: OD ZARAZ lub z maksymalnie z DWUTYGODNIOWYM OKRESEM WYPOWIEDZENIA – MUST HAVE! Zdolność do analizy wymagań biznesowych i tworzenia odpowiednich rozwiązań technicznych Znajomość języka angielskiego w zakresie czytania dokumentacji technicznej Doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych MySQL, PostgreSQL Znajomość technologii ORM oraz tworzenia i integracji interfejsów API Biegła znajomość języka Python oraz frameworka Django Znajomość HTML, CSS
POZNAŃ
Analyst
401 wyświetleń
Analityk biznesowo-systemowy
Analityk biznesowo-systemowy
Analyst
Do negocjacji
Wynagrodzenie
Wspólnie z naszym Partnerem, liderem transformacji cyfrowej w finansach, poszukujemy osoby na stanowisko Analityka Biznesowo-Systemowego. Projekt jest związany z transformacją formatów komunikatów płatniczych w kontekście modernizacji i standaryzacji procesów płatniczych w banku. Jego głównym celem jest dostosowanie systemów bankowych do nowych, zunifikowanych standardów komunikacyjnych, które bazują na formacie XML.   Obowiązki: Przygotowywanie propozycji rozwiązań z uwzględnieniem cech środowiska IT Współpraca z architektami oraz deweloperami przy projektowaniu rozwiązań Opracowywanie i walidacja wymagań biznesowych klienta wewnętrznego Koordynacja zależności funkcjonalnych i technicznych z innymi zespołami Przygotowywanie specyfikacji systemów na poziomie analizy systemowej Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Analityka Biznesowo-Systemowego Doświadczenie w dokumentowaniu wymagań biznesowych i tworzeniu szczegółowych analiz biznesowych Zaawansowane umiejętności w zakresie analizy danych i tworzenia raportów w Excel Umiejętność rozwiązywania problemów i analizy dużej ilości danych Umiejętność przekładania wymagań biznesowych na specyfikacje Doświadczenie w pracy w zespole SCRUM
WARSZAWA
Hybryda
Analyst
621 wyświetleń
Analityk Systemowy
Analityk Systemowy
Analyst
20,000 - 24,000 PLN
+ VAT (B2B)
#Jira
#Architect
#ElasticSearch
#SQL
#Postgres
Wspólnie z naszym Partnerem, liderem w branży ubezpieczeniowej w Polsce, poszukujemy specjalisty na stanowisko Analityka Systemowego. Specjalista dołączy do zespołu pracującego nad systemem klasy MDM, w ramach którego realizowane są różnorodne projekty oraz inicjatywy biznesowe.     Twoje obowiązki: Prowadzenie analiz systemowych – projektowanie i rozbudowa funkcjonalności systemów informatycznych Ścisła współpraca z biznesem w zakresie opracowywania wymagań biznesowych oraz systemowych Przygotowanie dokumentacji systemowej i wsparcie w tworzeniu scenariuszy testowych Wsparcie utrzymania aplikacji (zgłoszenia SD, rozwiązywanie incydentów i problemów) Codzienna współpraca z zespołem developerskim Minimum 7-letnie doświadczenie komercyjne na stanowisku Analityka Systemowego/IT Dobra znajomość narzędzi Jira, Enterprise Architect oraz ElasticSearch Doświadczenie w tworzeniu modeli i diagramów w języku UML Znajomość relacyjnych baz danych (Oracle, Postgres) Umiejętność pisania zapytań SQL Dobra znajomość XML i JSON   Mile widziane: Doświadczenie w sektorze finansowym/ubezpieczeniowym oraz w pracy na dużych zbiorach danych  Znajomość narzędzia Axure
Zdalnie
QA/Tester
669 wyświetleń
Tester Automatyzujący Java
Tester Automatyzujący Java
QA/Tester
20,000 - 21,000 PLN
+ VAT (B2B)
#11
#RestAssured
#Selenium
#Jira
#JavaScript
Wspólnie z naszym Partnerem, liderem w transformacji cyfrowej w branży finansowej, poszukujemy wysoce wykwalifikowanej osoby na stanowisko Testera Automatyzującego. Nasz Partner wyróżnia się innowacyjnym podejściem do świadczenia usług finansowych, wykorzystując zaawansowane technologie, responsywne aplikacje i systemy, oraz konsekwentnie stosując mikroserwisy i najlepsze praktyki wytwarzania oprogramowania.     📚 Projekt: Projekt dotyczy aplikacji kredytowej dla klientów małych i średnich przedsiębiorstw. Aplikacja obecnie głównie webowa, w późniejszym czasie będą testować również na aplikacji mobilnej.     🏢 Model pracy: 100% zdalna     👨💻 Zakres obowiązków: Tworzenie przypadków testowych oraz zarządzanie test planami dla cyklów wdrożeniowych -Jira / XRay, Rozwijanie i utrzymywanie testów automatycznych API – Karate/JavaScript oraz RestAssured/Java, Testowanie nowych funkcjonalności oraz testy regresyjne – manualne i automatyczne, Rozwijanie testów automatycznych UI – Playwright/Java. Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku Testera Automatyzującego, Znajomość : Java min. 11, RestAssured, Selenium, Jira, JavaScript Znajomość języka angielskiego B2   Mile widziane: Doświadczenie z Python oraz Angular, Doświadczenie w bankowości.
WARSZAWA
Hybryda
PM/PMO
550 wyświetleń
PMO
PMO
PM/PMO
12,000 - 16,000 PLN
+ VAT (B2B)
Wspólnie z naszym Partnerem, największą grupą energetyczną specjalizującą się w produkcji, dystrybucji i sprzedaży energii elektrycznej, poszukujemy osoby na stanowisko PMO. Nasz Partner skupia się na trzech kluczowych obszarach: rozwoju energetyki odnawialnej – wdrażanie Programu Rozwoju Energetyki Odnawialnej, rozwoju energetyki jądrowej – realizacja Programu Rozwoju Energetyki Jądrowej, oraz modernizacji sieci elektroenergetycznych poprzez działania w zakresie modernizacji i rozbudowy istniejącej infrastruktury elektroenergetycznej na terenie kraju.   Opis stanowiska: Nadzór projektów zgodnie z ustalonym harmonogramem, budżetem, zakresem zgodnie z przyjętą metodyką projektową, Odpowiedzialność za komunikację pomiędzy jednostkami organizacyjnymi Spółki w obszarze realizacji projektów, Wsparcie przy tworzeniu procedur, regulaminów i instrukcji regulujących funkcjonowanie obszaru projektowego, Organizacja szkoleń wewnętrznych z zakresu procesu projektowego oraz z zakresu procedur wewnętrznych, Przygotowywanie raportów dotyczących postępów prac, prezentacji, notatek ze spotkań, Wsparcie metodyczne i operacyjne Kierowników Projektów/Dyrektorów Programów, Monitorowanie i nadzór nad poprawnością tworzonej dokumentacji projektowej, Udział w rozwoju obszaru Project Management Office (procesy, narzędzia), Monitorowanie rejestrów zagadnień, ryzyk oraz problemów projektowych, Prowadzenie kontroli realizowanych projektów. Minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku PMO, Znajomość zasad finansowych na poziomie pozwalającym opracowywać analizy i plany związane z podziałem kosztów w projektach oraz właściwego wykorzystania budżetu, Znajomość zagadnień finansowych pozwalających na właściwe weryfikowanie budżetów projektów, Znajomość praktycznych zasad opracowywania dokumentacji projektowej i architektury rozwiązań, Doświadczenie w wykorzystaniu klasycznych oraz zwinnych metodyk zarządzania projektami, Znajomość zasad prowadzenia projektów w ujęciu portfelowym.
WARSZAWA
POZNAŃ
WROCŁAW
Zdalnie
Fullstack
375 wyświetleń
Fullstack Developer (Java + Angular)
Fullstack Developer (Java + Angular)
Fullstack
22,000 - 26,000 PLN
+ VAT (B2B)
#Angular
#PostgreSQL
#MongoDB
Obecnie poszukujemy doświadczonego Fullstack Developera (Java + Angular) do projektu z branży bankowej. Projekt dotyczy rozbudowy engine’u do ankietowania klientów pod względem wymogów MIFID2. 📌 PRACA ZDALNA (biuro raz na 3 miesiące Warszawa/Poznań/Wrocław) Zakres obowiązków: Rozwój oprogramowania oraz dbanie o jakość i czytelność kodu (70% backend, 30% frontend) Obsługa zgłoszeń zgodnie z obowiązującym procesem wsparcia produkcyjnego aplikacji Współpraca z analitykami oraz testerami podczas tworzenia zmian Tworzenie dokumentacji technicznej Minimum 7 lat komercyjnego doświadczenia na stanowisku Fullstack/Backend Developer Bardzo dobra znajomość technologii Java 11+, Spring (Framework, Boot, Data, Security, Integration) oraz Angular Dobra znajomość PostgreSQL, MongoDB, RabbitMQ, Kafka, Jenkins, Openshift, Grafana, Kibana, Dynatrace, JUnit Znajomość narzędzi IDE IntelliJ Ultimate, Enterprise Architect Znajomość wzorców projektowych
Warszawa/Hybryda
311 wyświetleń
Java Developer
Java Developer
20,000 - 23,000 PLN
+ VAT (B2B)
Wspólnie z naszym Partnerem, liderem w sektorze ubezpieczeń, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Java Developera. Specjalista dołączy do projektu – systemu polisowo-majątkowego – będzie odpowiedzialny za rozwój i utrzymanie backendu wykorzystując najnowsze technologie oraz najlepsze praktyki programistyczne. Tryb pracy – hybryda 1 dzień w tygodniu z biura w Warszawie. Twoje obowiązki: Aktywne uczestnictwo w pracy zespołu zgodnie z metodyką Agile, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z innymi członkami zespołu Współpraca z Product Ownerem i innymi członkami zespołu w planowaniu, ocenianiu i priorytetyzacji zadań Programowanie i implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami i specyfikacją funkcjonalną Stabilizacja i utrzymanie wdrożonych rozwiązań w ramach prac III linii wsparcia Tworzenie architektury i projektów technicznych dla funkcjonalności Aktywny udział w spotkaniach review oraz retrospective Minimum 4-letnie doświadczenie na stanowisku programisty Java/JEE Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku programisty GOSU – opcjonalnie (chęć nauki) Znajomość narzędzi do automatyzacji procesu budowania oprogramowania MAVEN, Ant Znajomość relacyjnych baz danych i SQL ze szczególnym uwzględnieniem bazy Oracle Znajomość wzorców projektowych i architektonicznych Znajomość XML oraz technologii z nim związanych Znajomość serwerów aplikacyjnych Tomcat, Jetty   Mile widziane: Certyfikacja w jednym z produktów Guidewire Suite (PolicyCenter, BillingCenter, ClaimCenter)
Warszawa/zdalnie
732 wyświetleń
Database Analyst
Database Analyst
Do negocjacji
Wynagrodzenie
#Oracle
#SQL
#SQL
#Excel
Wspólnie z naszym Partnerem, instytucją finansową z ponad 30-letnim doświadczeniem, specjalizującą się w finansowaniu projektów ochrony środowiska oraz zrównoważonego rozwoju, poszukujemy osoby na stanowisko Database Analyst. Poszukujemy osoby z głęboką wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie baz danych, która wesprze działania operacyjne i projekty związane z bazą danych Oracle.   Obowiązki: Tworzenie i optymalizacja zapytań SQL do efektywnego przetwarzania i analizy danych, Opracowywanie raportów i dashboardów w Excelu dla potrzeb analiz biznesowych, Wsparcie w migracji danych i integracji systemów z bazami danych Oracle. Minimum 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, Umiejętność tworzenia, optymalizacji i zarządzania strukturami baz danych, Doświadczenie w migracji, integracji i utrzymaniu baz danych, Doświadczenie w pracy z bazami danych Oracle, Zaawansowana znajomość SQL i PL/SQL, Biegła obsługa Microsoft Excel.
Warszawa/Hybryda
337 wyświetleń
Programista Java
Programista Java
23,000 - 25,000 PLN
+ VAT (B2B)
#Java
#Spring
#SQL
#Oracle
Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Programisty JAVA, która dołączy do zespołu związanego z przeprowadzenia projektu migracji i wdrożenia głównego systemu finansowo-księgowego spółki. W ramach projektu niezbędne będzie przejęcie wiedzy od obecnego dostawcy systemu na bazie kodów źródłowych i dokumentacji, wdrożenie mechanizmów CI/CD, niezbędnych do utrzymania i rozwoju podstawowych funkcjonalności systemu oraz refactoring kodu. Specjalista będzie pracował w zespole IT skłądającego się z analityków, developerów i testerów, w którym istotne są takie wartości jak: koleżeństwo, otwartość, szacunek, wzajemna pomoc i wsparcie w rozwoju.   Opis stanowiska:   Rozwój nowych funkcjonalności na bazie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych Wprowadzanie poprawek i modyfikacji do istniejącego systemu ERP Tworzenie testów jednostkowych i integracyjnych Ścisła współpraca z zespołem Minimum 10 lata doświadczenia komercyjnego na podobnym stanowisku, Doświadczenie w budowaniu aplikacji z użyciem platformy Oracle Forms and Reports. Doświadczenie w rozwoju i utrzymaniu systemów ERP (moduły finansowe). Biegła znajomość relacyjnych baz danych Oracle oraz języków SQL Doświadczenie w budowaniu aplikacji z wykorzystaniem RabbitMQ. Wykształcenie wyższe informatyczne (lub inne techniczne). Znajomość narzędzi IDE i Oracle Designer. Znajomość technologii: Java, Spring Biegła znajomość języka PL/SQL.
Warszawa/Hybryda
426 wyświetleń
Technical Product Owner
Technical Product Owner
24,000 - 26,000 PLN
+ VAT (B2B)
#JIRA
#Confluence
#SAFe
Wspólnie z naszym Partnerem poszukujemy Technical Product Ownera do projektu rozwijającego rozwiązania wirtualnych kart i cyfrową platformę dla biznesowych klientów motoryzacyjnych, w tym również systemy zarządzania płatnościami i komunikacji Tryb pracy: hybryda Warszawa Twoje obowiązki: Współpraca z Product Managerami, Właścicielami Biznesowymi oraz Interesariuszami Biznesowymi w celu zrozumienia ich potrzeb i wymagań dotyczących produktu Gromadzenie wymagań, opracowywanie modeli, dokumentów i specyfikacji potrzebnych do dostarczenia produktu Prowadzenie dyskusji na temat priorytetów, oczekiwań i potrzeb w ramach frameworków Scrum/SAFe Monitorowanie postępów pracy zespołu oraz reagowanie na ewentualne problemy lub opóźnienia Stałe doskonalenie procesów i praktyk w ramach zespołu Agile Wymagane minimum 3 lata doświadczenia w wykonywaniu różnych obowiązków biznesowych, produktowych i zarządczych oraz minimum 5 lat doświadczenia jako Analityk Biznesowy/Systemowy Silne zdolności biznesowe, umiejętność analitycznego myślenia, żywe zainteresowanie technologią oraz doświadczenie w zarządzaniu produktami Doświadczenie i udokumentowany sukces w prowadzeniu międzynarodowych projektów Doświadczenie w projektach Agile z zależnościami od systemów dziedzicznych Silna praktyczna znajomość narzędzi takich jak Jira, Confluence Biegła znajomość języka angielskiego
Zdalnie
441 wyświetleń
Devops Engineer (AWS)
Devops Engineer (AWS)
15,000 - 17,500 PLN
+ VAT (B2B)
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko DevOps Engineer ze znajomością chmury AWS, który dołączy do zespołu pracującego nad projektem dla amerykańskiej firmy z branży mediowej 🎥 Nasz Partner specjalizuje się w budowaniu i wdrażaniu usług multicloud oraz świadczeniu usług z zakresu konsultingu chmurowego, zapewniając wsparcie i monitoring wdrożonych rozwiązań.   Zakres obowiązków: Migracja systemu Ubuntu z CentOS oraz zarządzanie aktualizacjami na serwerach Windows/Linux Wykonywanie zadań związanych z bezpieczeństwem Konfiguracja i zarządzanie GitHub workflows Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku DevOps Engineer Doświadczenie w zarządzaniu serwerami Windows/Linux oraz znajomość systemów operacyjnych Linux (Ubuntu, CentOS) Umiejętność pracy z narzędziami Ansible, Terraform oraz CI/CD (GitHub, Jenkins, Flux, Docker) Znajomość narzędzi: Elasticsearch, Kibana, Kafka, Prometheus/Grafana, Icinga Doświadczenie w administracji AWS Język angielski na poziomie B2/C1 Mile widziane: Doświadczenie z narzędziami Nomad, Weave Network, HA Proxy, Redis Znajomość baz danych: SQL Server, Postgres, MongoDB
Warszawa/Hybryda
718 wyświetleń
Project Manager
Project Manager
22,000 - 28,000 PLN
+ VAT (B2B)
#Jira
#Confluence
#Sharepoint
#Project
Wspólnie z naszym Partnerem, pionierem w branży finansowej, poszukujemy osoby na stanowisko IT Project Manager. Nasz Partner to ceniony lider, zajmujący kluczową pozycję w sektorze finansów. Jego dominująca rola w dziedzinie innowacji i zaawansowanych rozwiązań technologicznych sprawia, że intensywnie inwestuje w rozwój nowoczesnych platform bankowości elektronicznej, digitalizację systemów bankowych oraz kreowanie aplikacji webowych i mobilnych, ze szczególnym naciskiem na obsługę klientów korporacyjnych.   Dołączysz do dynamicznego zespołu pracującego nad projektem dotyczącym przede wszystkim wszystkich działań Biura Maklerskiego. Jako osoba odpowiedzialna za zarządzanie kompleksowymi projektami technologicznymi w ramach tego biura, będziesz pełnić kluczową rolę w zapewnianiu efektywnej realizacji projektów oraz optymalizacji procesów biznesowych w dużych instytucjach finansowych.   Opis stanowiska:   Zarządzanie projektem, w tym przygotowanie i prowadzenie regularnych statusów oraz dokumentacji organizacyjnej, Współpraca z dostawcami wewnętrznymi i zewnętrznymi, zapewniając efektywną komunikację i realizację celów projektowych, Zarządzanie wymaganiami dla 2 squad’ów IT, zapewniając klarowne zrozumienie i przekazywanie wymagań technicznym zespołom, Współpraca z jednostkami wewnętrznymi, koordynacja prac pomiędzy różnymi jednostkami Banku w celu zapewnienia integracji działań, Przygotowanie priorytetów, harmonogramu i zakresu projektu oraz poszczególnych wydań narzędzia IT, Raportowanie postępu prac oraz identyfikowanie nowych obszarów do współpracy, Komunikacja z członkami zespołu projektowego oraz sponsorem projektu. Wykształcenie wyższe, preferowane Ekonomia, Rynki finansowe, Informatyka, Minimum 5 lat doświadczenia w prowadzeniu złożonych projektów IT w obszarze bankowości/finansów (dodatkowym atutem będzie prowadzenie projektów w obszarze biura maklerskiego w dużych instytucjach finansowych), Doskonała znajomość zagadnień związanych z usługami maklerskimi: doradztwo inwestycyjne, zarządzanie aktywami, przyjmowanie i przekazywanie zleceń, Znajomość narzędzi projektowych (Jira, Confluence, Sharepoint, MS Project, MS PowerPoint), Doświadczenie w pracy z jednostkami biznesowymi, operacyjnymi, IT, compliance i prawnymi, Znajomość zagadnień prawnych i regulacyjnych z obszaru działalności maklerskiej, Doświadczenie we współpracy z wyższą kadrą zarządzającą.
Warszawa/Hybryda
482 wyświetleń
Analityk Biznesowy
Analityk Biznesowy
20,000 - 23,000 PLN
+ VAT (B2B)
#Jira
#Confluence
#SQL
#Excel
Wspólnie z naszym Partnerem, pionierem w branży finansowej, poszukujemy osoby na stanowisko Analityka Biznesowego. Nasz Partner to ceniony lider, zajmujący kluczową pozycję w sektorze finansów. Jego dominująca rola w dziedzinie innowacji i zaawansowanych rozwiązań technologicznych sprawia, że intensywnie inwestuje w rozwój nowoczesnych platform bankowości elektronicznej, digitalizację systemów bankowych oraz kreowanie aplikacji webowych i mobilnych, ze szczególnym naciskiem na obsługę klientów korporacyjnych.  Dołącz do naszego dynamicznego zespołu, który nieustannie dąży do doskonalenia w obszarze usług maklerskich! Jako członek naszej ekipy będziesz uczestniczyć w pasjonującym projekcie, koncentrującym się na analizie i definiowaniu kluczowych wymagań biznesowych.      Twoje obowiązki:   Przygotowanie analiz biznesowych pod wymagania w zakresie doradztwa inwestycyjnego i zarządzania portfelem  Wykonywanie testów funkcjonalnych na środowiskach, takich jak środowisko developerskie (DEV) i testowe (UAT)   Koordynacja testów, zarządzanie przypadkami testowymi, wersjonowanie tworzenie cykli  Przygotowanie przypadków testowych  Minimum 3 lata doświadczenia w przygotowywaniu analiz i wymagań biznesowych w projektach  Doświadczenie w pracy z jednostkami biznesowymi, operacyjnymi, IT, compliance i prawnymi  Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia oraz wizualizacja danych i informacji  Znajomość narzędzi projektowych i analitycznych (Jira, Confluence, MS Excel, SQL),   Wykształcenie wyższe, preferowane Ekonomia, Rynki finansowe, Informatyka,   Doświadczenie projektowe w branży bankowej – must have!  
Warszawa/Hybryda
637 wyświetleń
IT Project Manager
IT Project Manager
22,000 - 26,000 PLN
+ VAT (B2B)
#Jira
#Confluence
#Sharepoint
Wspólnie z naszym Partnerem, pionierem w branży finansowej, poszukujemy osoby na stanowisko IT Project Manager. Nasz Partner to ceniony lider, zajmujący kluczową pozycję w sektorze finansów. Jego dominująca rola w dziedzinie innowacji i zaawansowanych rozwiązań technologicznych sprawia, że intensywnie inwestuje w rozwój nowoczesnych platform bankowości elektronicznej, digitalizację systemów bankowych oraz kreowanie aplikacji webowych i mobilnych, ze szczególnym naciskiem na obsługę klientów korporacyjnych. Dołączysz do dynamicznego zespołu pracującego nad projektem dotyczącym przede wszystkim wszystkich działań Biura Maklerskiego. Jako osoba odpowiedzialna za zarządzanie kompleksowymi projektami technologicznymi w ramach tego biura, będziesz pełnić kluczową rolę w zapewnianiu efektywnej realizacji projektów oraz optymalizacji procesów biznesowych w dużych instytucjach finansowych.   📌 WARSZAWA HYBRYDA (4 dni zdalne, 1 dzień biuro)   Zakres obowiązków: Zarządzanie projektem, w tym przygotowanie i prowadzenie regularnych statusów oraz dokumentacji organizacyjnej Zarządzanie wymaganiami dla 2 squadów IT, zapewniając klarowne zrozumienie i przekazywanie wymagań technicznym zespołom Współpraca z dostawcami wewnętrznymi i zewnętrznymi, zapewniając efektywną komunikację i realizację celów projektowych Współpraca z jednostkami wewnętrznymi, koordynacja prac pomiędzy różnymi jednostkami Banku w celu zapewnienia integracji działań Przygotowanie priorytetów, harmonogramu i zakresu projektu oraz poszczególnych wydań narzędzia IT Raportowanie postępu prac oraz identyfikowanie nowych obszarów do współpracy Komunikacja z członkami zespołu projektowego oraz sponsorem projektu Minimum 5 lat doświadczenia w prowadzeniu złożonych projektów IT w obszarze Biura Maklerskiego w dużych instytucjach finansowych Doskonała znajomość zagadnień związanych z usługami maklerskimi: doradztwo inwestycyjne, zarządzanie aktywami, przyjmowanie i przekazywanie zleceń Znajomość narzędzi projektowych (Jira, Confluence, Sharepoint, MS Project, MS PowerPoint) Doświadczenie w pracy z jednostkami biznesowymi, operacyjnymi, IT, compliance i prawnymi Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Ekonomia, Rynki finansowe, Informatyka) Znajomość zagadnień prawnych i regulacyjnych z obszaru działalności maklerskiej Doświadczenie we współpracy z wyższą kadrą zarządzającą
ZDALNIE/Warszawa
317 wyświetleń
Fullstack (Java) Developer
Fullstack (Java) Developer
25,000 - 29,000 PLN
+ VAT (B2B)
Wspólnie z naszym Partnerem, liderem w dziedzinie ubezpieczeń, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Fullstack Developer (Java + Angular). Nasz Partner to największa polska grupa ubezpieczeniowa z silną obecnością na rynkach międzynarodowych, skupiająca się na innowacjach, transformacji cyfrowej i rozwijaniu nowoczesnych rozwiązań ubezpieczeniowych.   Specjalista dołączy do zespołu rozwojowo-utrzymaniowego systemu Focus, będzie odpowiedzialny za rozwój i utrzymanie zarówno backendu, jak i frontendu aplikacji, wykorzystując najnowsze technologie oraz najlepsze praktyki programistyczne. Focus to system klasy MDM, pozyskuje, przetwarza i dystrybuuje dane klientów oraz dane polisowe. W ramach tego systemu realizowane jest wiele projektów oraz inicjatyw biznesowych. Praca hybrydowa jeden dzień w tygodniu z biura w Warszawie przy Rondzie Daszyńskiego   Zakres obowiązków:   Zapewnienie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania i zgodności ze standardami oraz dobrymi praktykami, Zapewnienie jakości wytwarzanych produktów poprzez wsparcie testów akceptacyjnych oraz wdrożenia rozwiązania, Utrzymywanie i aktualizację repozytorium dokumentacji technicznej systemów informatycznych, Współtworzenie i programowanie warstwy backend oraz frontend dla rozwiązań webowych, Współudział w opracowaniu koncepcji rozwiązania dla inicjatywy biznesowej. Minimum 7 letnie doświadczenie w roli programisty w technologiach: Java, Spring, Angular, Doświadczenie w pracy z językiem Java 8/11/17 oraz frameworkami Spring, Spring Boot i Hibernate, Umiejętność pracy z różnymi protokołami komunikacyjnymi (SOAP, REST, RabbitMQ, Apache Kafka), Znajomość systemu kontroli wersji GIT, preferowane doświadczenie z platformą BitBucket, Doświadczenie w budowie aplikacji przy użyciu narzędzi takich jak Maven i NPM, Znajomość frontendowych technologii, w tym Angular 10+ i TypeScript, Doświadczenie w konfiguracji narzędzi CI/CD (Bamboo, Jenkins, Helm), Znajomość relacyjnych baz danych, w tym Oracle i PostgreSQL, Znajomość środowisk Linux, Kubernetes i Docker.   Mile widziane: Znajomość zagadnień i narzędzi z obszarów diagnozy i analizy błędów (ElasticSearch, Grafana), Doświadczenie w pracy w modelu zwinnym i sektorze ubezpieczeniowym, Znajomość wzorców projektowych i architektonicznych.
Zdalnie
PM/PMO
785 wyświetleń
Remote IT Project Manager
Remote IT Project Manager
PM/PMO
21,500 - 23,500 PLN
+ VAT (B2B)
#Slack
#Notion
#UML
#JIRA
#Office
Wspólnie z naszym Partnerem, innowacyjną firmą specjalizującą się w dziedzinie GenAI poszukujemy osoby na stanowisko IT Project Manager. Specjalista/ka dołączy do wewnętrznego projektu mającego na celu opracowanie nowych propozycji sprzedaży oraz doskonalenie produktów w tej dziedzinie.   Tryb pracy: 100% zdalna   Twoje obowiązki:   Monitorowanie i śledzenie postępów projektu, zapewniając przestrzeganie harmonogramów i budżetów skuteczne identyfikowanie, łagodzenie ryzyka i problemów związanych z projektem Współpraca z działami inżynieryjnymi, produktowymi, projektowymi, operacyjnymi oraz innymi podmiotami i jednostkami biznesowymi Identyfikowanie potencjalnych zagrożeń i kwestii związanych z zakresem projektu, harmonogramem i zasobami Definiowanie zakresu projektu, celów, rezultatów i harmonogramów we współpracy z interesariuszami   Opracowywanie szczegółowych planów projektu, harmonogramów i planów alokacji zasobów Zarządzanie opiniami interesariuszy i wprowadzanie zmian w razie potrzeby Monitorowanie i zarządzanie ryzykiem w całym cyklu życia projektu Wspieranie kultury ciągłego doskonalenia w zespole projektowym Budowanie i utrzymywanie silnych relacji z interesariuszami Minimum 5-letnie doświadczenie komercyjne w kierowaniu projektami IT Silne umiejętności przywódcze, komunikacyjne i interpersonalne Doskonałe umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem Doświadczenie w tworzeniu modeli i diagramów w języku UML Znajomość Slack, Google Workspace, Notion Doświadczenie w pracy z narzędziem Jira Biegła znajomość języka angielskiego Bardzo dobra znajomość MS Office
Zdalnie
Backend
401 wyświetleń
Backend Developer Rust
Backend Developer Rust
Backend
Do negocjacji
Wynagrodzenie
Dołącz do zespołu pracującego nad platformą, której celem jest zwiększenie dostępności i przystępności mocy obliczeniowej na całym świecie. Poszukujemy osoby na stanowisko Senior Backend Software Engineera, który będzie kluczowym graczem w zespole, zajmującym się rozwiązywaniem złożonych problemów w obszarze systemów zdecentralizowanych (od badań naukowych po renderowanie animacji i uruchamianie rozproszonych modeli sztucznej inteligencji). Będziesz brać udział w budowie platformy, szczególnie w rozwoju głównego komponentu – Yagna, napisanego wyłącznie w języku Rust.     👨‍💻 Zakres obowiązków: Implementacja funkcjonalności wymagających kontroli niskiego poziomu, takich jak zarządzanie pamięcią, obsługa wątków i synchronizacja, Aktywny udział w projektach open source na GitHubie, włączając się w rozwój i utrzymanie istniejącego kodu oraz tworzenie nowych funkcji, Aktywne uczestnictwo w procesie feedbacku, wymiana opinii i współpraca z innymi zespołami w celu zapewnienia spójności i jakości kodu, Testowanie tworzonego kodu za pomocą różnych rodzajów testów, w tym testów jednostkowych, integracyjnych oraz manualnych, Programowanie asynchroniczne, współbieżne i sieciowe, w tym obsługa protokołów takich jak TCP, UDP i HTTP, Regularne uczestnictwo w spotkaniach zespołu, takich jak stand-upy, planowanie sprintów i retrospekcje, Zapewnienie wsparcia dla wszystkich trzech platform: Linux, macOS i Windows, Tworzenie efektywnego kodu w Rust, uwzględniając modularność i wydajność, Współpraca z innymi inżynierami zarówno wewnątrz, jak i między zespołami, Projektowanie i implementacja niskopoziomowego interfejsu REST API. Minimum 10-letnie doświadczenie w branży IT, w tym 3-letnie doświadczenie w RUST, Dobra znajomość projektowania oprogramowania oraz projektowania interfejsów API, Silne umiejętności rozwiązywania problemów i debugowania, Znajomość technologii: C++ / GO/ Java, Znajomość języka angielskiego (B2).   Mile widziane: Znajomość technologii: Python, Node.js.
Zdalnie
Analyst
764 wyświetleń
Analityk biznesowo- systemowy
Analityk biznesowo- systemowy
Analyst
Do negocjacji
Wynagrodzenie
#XML
#XSD
#WebServices
#Services
#UML
#SQL
Analiza biznesowa, systemowa aplikacji i procesów realizowanych w Banku Przygotowywanie specyfikacji funkcjonalnej, dokumentacji technicznej i biznesowej Projektowanie rozwiązań informatycznych dla Banku Analiza i rozwiązywanie zgłoszeń serwisowych Praca w metodyce Scrum Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Analityka systemowego Wiedza z zakresu analizy systemów informatycznych i dokumentacji wymagań Znajomość technologii XML, XSD, XML WebServices, REST Services, UML Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych oraz SQL Umiejętność swobodnego czytania dokumentacji w j. angielskimMile widziane: Doświadczenie w koordynacji i rozliczaniu prac wykonywanych przez dostawców zewnętrznych Doświadczenie w pracy przy rozwiązaniach integracyjnych
Zdalnie
Fullstack
973 wyświetleń
Fullstack Developer (React + Node.js)
Fullstack Developer (React + Node.js)
Fullstack
Do negocjacji
Wynagrodzenie
#React
#JavaScript
#TypeScript
#Node.js
Poszukujemy osoby, która posiada solidne umiejętności w obszarze frontendu, szczególnie w React, ale jednocześnie nie boi się pracy z backendem, posiadała już wcześniej styczność z jego obszarem i jest zainteresowana rozwojem w tym kierunku. Dołącz do dynamicznego zespołu pracującego nad rozwojem narzędzi wspierających procesy i platformy rekrutacyjne. Nasze produkty są stosunkowo nowe na rynku, co pozwala nam skupić się na tworzeniu nowych funkcjonalności i doskonaleniu doświadczenia użytkownika. Zespół składa się z różnorodnych specjalistów, tworzących harmonijną atmosferę pracy opartą na współpracy i innowacji.     🏢 Model pracy: 100% zdalnie lub z biura w Warszawie     🕒 Godziny pracy: elastyczne godziny pracy (daily 10:30)     🔥 Data startu: od zaraz! Minimum 4 lata doświadczenia w pracy z Reactem i rozwiązaniami frontendowymi, Umiejętność współpracy z zespołem oraz gotowość do wspierania juniorów w ich rozwoju, Znajomość języków programowania: JavaScript, TypeScript, Doświadczenie w pracy z bazą danych MongoDB, Znajomość Node.js   Mile widziane: Doświadczenie w pracy z chmurą, w szczególności z AWS
Zdalnie
Fullstack
586 wyświetleń
Remote Fullstack (.Net) Developer
Remote Fullstack (.Net) Developer
Fullstack
20,000 - 24,000 PLN
+ VAT (B2B)
Wspólnie z naszym Partnerem, największą grupą energetyczną specjalizującą się w produkcji, dystrybucji i sprzedaży energii elektrycznej, poszukujemy osoby na stanowisko Fullstack .Net Developer. Nasz Partner skupia się na trzech kluczowych obszarach: rozwoju energetyki odnawialnej – wdrażanie Programu Rozwoju Energetyki Odnawialnej, rozwoju energetyki jądrowej – realizacja Programu Rozwoju Energetyki Jądrowej, oraz modernizacji sieci elektroenergetycznych poprzez działania w zakresie modernizacji i rozbudowy istniejącej infrastruktury elektroenergetycznej na terenie kraju.   Zakres obowiązków: Monitorowanie i utrzymywanie istniejących aplikacji oraz wprowadzanie niezbędnych aktualizacji i poprawek. Współpraca z zespołem programistów oraz udział w procesach projektowych i rozwojowych. Rozwój oprogramowania przy użyciu .NET w szczególności korzystając z ASP.NET, MVC, WCF Dokumentacja tworzonych rozwiązań oraz udział w testowaniu i wdrażaniu aplikacji. Praca z technologiami frontendowymi, w tym Angular i/lub ReactJS. Projektowanie, analiza i optymalizacja relacyjnych baz danych SQL Minimum 3 lata komercyjnego doświadczenia na stanowisku Fullstack .NET Developer Bardzo dobra znajomość platformy .NET (w szczególności ASP.NET, MVC, WCF, REST API) Doświadczenie w technologiach frontend: Angular i/lub React (Javacript, Typescript) Mile widziane doświadczenie w branży energetycznej Znajomość relacyjnych baz danych SQL
WARSZAWA
Praca hybrydowa
Other
332 wyświetleń
Software Architect
Software Architect
Other
Do negocjacji
Wynagrodzenie
#AWS
#Java
#Boot
#SQL
#SQL
Wspólnie z naszym Partnerem globalną siecią stacji paliw poszukujemy osoby na stanowisko Software Architect. Konsultant będzie wspierał rozwój platformy w obszarze e-mobility (ładowarki do samochodów elektrycznych).     Tryb pracy: hybryda Warszawa (biuro 1 dzień w tygodniu)     Twoje obowiązki: Przekładanie potrzeb biznesowych na plany architektoniczne, biorąc pod uwagę szeroki zakres produktów, projektów, usług i systemów Projektowanie rozwiązań w ścisłej współpracy z innymi Architektami, Product Managerami, Product Ownerami i Developerami Udział w projektowaniu i rozbudowie architektury rozwiązań IT w obszarze e-mobility Dokumentowanie projektów architektury rozwiązań Kodowanie, jeśli chcesz Wieloletnie doświadczenie w branży IT, w tym min. 3-letnie doświadczenie w programowaniu w języku Java Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań na platformę Amazon Web Services (AWS) Znajomość architektury mikroserwisowej, Event Driven, podejścia TDD, DDD, BDD Bardzo dobra znajomość technologii Java oraz framework’a Spring Boot Znajomość baz danych SQL oraz no-SQL Biegła znajomość języka angielskiego   Mile widziane: Doświadczenie w pracy z PlantUML oraz BPM Znajomość modelu C4
WARSZAWA
Other
365 wyświetleń
Application Architect
Application Architect
Other
30,000 - 37,000 PLN
+ VAT (B2B)
You will be focused on IT e-Mobility Solutions Architecture, aiming to improve it, extend and ultimately – migrate to the global loyalty architecture concept.     Responsibilities: Understanding business drivers and capabilities, current state and future needs within e-Mobilitydomain Translating business needs into feasible architectural blueprints, considering broad scope of Client’s products, projects, services, systems and non-functional needs Leading design of solutions in close cooperation with other Architects, Product Managers, Product Owners and Developers Documenting solutions architecture designs Master’s degree in computer science, IT, engineering, system analysis or a related study Experience in multiple, diverse technologies, platforms and processing environments Minimum of 7 years’ experience in IT Industry Development Minimum 3 years of experience as JAVA software developer Excellent written and verbal communication skills Ability to speak English at C1 level
Brak wyników spełniających kryteria