Poleć znajomego i zgarnij 2000 zł

Uważasz, że twój znajomy doskonale nadawałby się do tego zadania? Podaj swoje dane w poniższym formularzu, aby wygenerować swój unikalny link polecającego, a następnie wyślij go wszystkim osobom, które uważasz, że sprawdziłyby się w poszukiwanej roli.

Jeśli twój znajomy zdecyduje się zaaplikować i zostanie przez nas zatrudniony, skontaktujemy się z Tobą w sprawie nagrody w ciągu2 tygodni.

Twoje dane:

Administratorem danych osobowych jest Connectis Sp. z o.o., dane przetwarzane są w celu udziału w programie poleceń oraz w przypadku odzielnej zgody w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, prawo sprostowania (poprawienia) lub uzupełnienia niekompletnych danych prawo żądania usunięcia danych, wniesienia żądania ograniczenia przetwarzania danych, prawo do otrzymania swoich danych w ustrukturyzowanym powszechnie używanym formacie oraz ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia udzielonych zgód oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji dostępnych w Regulaminie Programu Poleceń.

Dziękujemy za przesłanie formularza. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.